RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??'

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??'

  Mesazh nga lani prej Sun Sep 27, 2009 1:07 am  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??'

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sun Sep 27, 2009 9:47 pm

  Jo shum.
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??'

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 10:46 pm

  SHUMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??'

  Mesazh nga elton pergjergji prej Mon Sep 28, 2009 7:29 pm

  eshte ajo pjese qe me kryen shume pune ne jeten time
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??'

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Tue Sep 29, 2009 9:27 am

  Aq sa me duhet per nevojat jetesore.
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??'

  Mesazh nga lani prej Tue Sep 29, 2009 1:54 pm

  Nqs nuk ke tru paraja eshte vl....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??'

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Tue Sep 29, 2009 2:01 pm

  Nqs nuk ke tru nuk ke as para, ose dhe nese i ke nuk te duhen gje pa tru.
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??'

  Mesazh nga lani prej Tue Sep 29, 2009 2:03 pm

  e bukur kjo.... po nqs ke tru atehere mund ti keshe te gjitha....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??'

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Tue Sep 29, 2009 2:13 pm

  mund te themi qe eshte me i rendesishem truri se paraja
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??'

  Mesazh nga LITI23 prej Tue Sep 29, 2009 2:43 pm

  ......po..ke tye drejte......paraja nuk eshte gjithcka.........
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??'

  Mesazh nga elton pergjergji prej Tue Sep 29, 2009 6:33 pm

  nuk mund te thoni se nuk eshte gjithcka se per ato te shkreta po punojme
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??'

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Sep 30, 2009 3:49 pm

  Duhet te punojme per te jetuar dhe jo te jetojme per te punuar.
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??'

  Mesazh nga Erisa prej Wed Sep 30, 2009 3:54 pm

  shume bukur e ke thene
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??'

  Mesazh nga elton pergjergji prej Wed Sep 30, 2009 6:04 pm

  po pra punojm qe te fitojm dhe te jetojm
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??'

  Mesazh nga ersiljano prej Wed Sep 30, 2009 10:17 pm

  Te punojme nate e dite qe te shohim pakes drite.(Naim Frasheri).A Naim te ishte vete te punoje turnin e trete!hahahahah Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

  shkumbini1
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 13

  Piket : 15

  Vendodhja : kosov

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/04/2010

  Hobi:: : leximi

  Ikonat Re: SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??'

  Mesazh nga shkumbini1 prej Mon Apr 05, 2010 3:02 am

  The old man say mony is not evrything

  shkumbini1
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 13

  Piket : 15

  Vendodhja : kosov

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/04/2010

  Hobi:: : leximi

  Ikonat Re: SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??'

  Mesazh nga shkumbini1 prej Mon Apr 05, 2010 3:03 am

  paraja por mua nuk ka shum rendsi sepse paraja ne jet nuk është gjëja krysore

  Sponsored content

  Ikonat Re: SA E RENDESISHME ESHTE PARAJA NE JETEN TUAJ??'

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed May 23, 2018 4:01 am