RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Pershendesni antaret online.

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Pershendesni antaret online.

  Mesazh nga lani prej Sun Sep 27, 2009 12:48 am

  First topic message reminder :

  PERSHENDES TE GJITH ANTARET QE RRINE ONLINE DHE QE MUNDOHEN TE BEJNE SA ME MIRE PER FORUMIN...........


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendesni antaret online.

  Mesazh nga lani prej Wed Feb 10, 2010 12:02 am

  Pershendesim 29 vizitoret qe kemi online...Very Happy Very Happy


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendesni antaret online.

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu Feb 11, 2010 7:05 pm

  Pershendetje te gjitheve onlineeeeee.Rresepkete e mija ndaj rinis shqiptare....WinkWink
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Re: Pershendesni antaret online.

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 10:49 pm

  ju pershendes te gjithve
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendesni antaret online.

  Mesazh nga lani prej Fri Feb 26, 2010 1:24 am

  Pershendetje per te gjith antare qe e lexojne ket postim...Very Happy: D


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendesni antaret online.

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Fri Feb 26, 2010 9:35 pm

  lani shkruajti:Pershendetje per te gjith antare qe e lexojne ket postim...Very Happy: D
  Pershendesim ato qe rrijn offlinee hahahahaha affraid affraid
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Re: Pershendesni antaret online.

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 9:39 pm

  marmroma
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendesni antaret online.

  Mesazh nga lani prej Fri Feb 26, 2010 10:28 pm

  marmroma


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Re: Pershendesni antaret online.

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 10:40 pm

  po ku jane re antaret.....pastyan humb
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendesni antaret online.

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Mar 02, 2010 9:13 pm

  Pershendetje te gjitheve online ju rujt zoti te gjitheveeeeee.......Paralaci
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Pershendesni antaret online.

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Mar 11, 2010 6:21 pm

  Pershendetjeeeeeeeeeeeeeee peopleeeeeeeeee ........uaa sa me paska marr malli per forumin Razz Razz


  _________________
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendesni antaret online.

  Mesazh nga lani prej Thu Mar 11, 2010 9:19 pm

  Pershendetje...na kishte mar malli me te pa ne forum i here....hihihiihih


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendesni antaret online.

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Mar 24, 2010 5:20 pm

  Pershendetje te gjitheve onlineeeeeeeee........................o lan o kok qypppppp ke lan nam na hy nga nje her ne forum.................Se do te fus naj tull mbas koke tek facebook hahahahahhahahahahahhahah Wink
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Pershendesni antaret online.

  Mesazh nga Endrra prej Fri Apr 30, 2010 11:06 pm

  Pershendetje...por kujt ti them jom vetem un On lol! Sad
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Pershendesni antaret online.

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Sat May 01, 2010 3:28 pm


  Sponsored content

  Ikonat Re: Pershendesni antaret online.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue May 22, 2018 6:34 pm