RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  SI JU DUKET KOKA E FORUMIT......???

  Share

  Sondazh

  sI PO JU DUKET KOKA E RE E FORUMIT?

  [ 1 ]
  20% [20%] 
  [ 3 ]
  60% [60%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 
  [ 1 ]
  20% [20%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 

  Totali i votave: 5
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat SI JU DUKET KOKA E FORUMIT......???

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 11:38 pm

  ...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: SI JU DUKET KOKA E FORUMIT......???

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sat Sep 26, 2009 11:44 pm

  Eshte shum mire, por dhe e para nuk ishte keq.
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: SI JU DUKET KOKA E FORUMIT......???

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 11:45 pm

  KJO ESHTE NE DOREN TUAJ TE MBAJME KETE APO TE KTHEJME TE PAREN????


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: SI JU DUKET KOKA E FORUMIT......???

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sun Sep 27, 2009 12:00 am

  Un mund te votoj per kete,ose mund ta beni me rradhe nje jave kete nje jave ate tjetrin...hahaha
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: SI JU DUKET KOKA E FORUMIT......???

  Mesazh nga elton pergjergji prej Mon Sep 28, 2009 7:42 pm

  mire
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: SI JU DUKET KOKA E FORUMIT......???

  Mesazh nga LITI23 prej Tue Sep 29, 2009 3:08 pm

  ....bukur ....por me mir e para..........
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: SI JU DUKET KOKA E FORUMIT......???

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 12:29 pm

  Edhe kjo tjetra duket sh e bukur.

  tommi
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 9

  Piket : 11

  Vendodhja : greqi

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 10/09/2010

  Hobi:: : turizmi

  Ikonat Re: SI JU DUKET KOKA E FORUMIT......???

  Mesazh nga tommi prej Wed Sep 22, 2010 11:01 pm

  Do ta vertetojm me te kaluaren

  Sponsored content

  Ikonat Re: SI JU DUKET KOKA E FORUMIT......???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:52 am