RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Share
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 7:07 pm

  ...................
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 8:39 pm

  ??????????????????


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 8:52 pm

  ??????????????????????????????????????????????????????????????????
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sat Sep 26, 2009 9:27 pm

  hehehe
  no comment tani per tani


  lol!


  _________________
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 9:40 pm

  ??????????????????????????????????????????????????
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 10:02 pm

  .SHKRUANI VAJZA...............SHKRUANI....
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sat Sep 26, 2009 11:13 pm

  Ashtu sic eshte.....
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 11:16 pm

  ME ME SH DETAJE SHKRUANI SHKRUANI PSE KAQ NE HESHTJE EEE??


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sat Sep 26, 2009 11:19 pm

  lani shkruajti:ME ME SH DETAJE SHKRUANI SHKRUANI PSE KAQ NE HESHTJE EEE??
  Pse qa do me dit me shum ti ???
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 11:23 pm

  ME SH ???


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sat Sep 26, 2009 11:27 pm

  Me shum: bukurosh, me zemer te madhe, etj etj...
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 11:29 pm

  EEEEEEEEEE ME ZEMER TE MADHE.......


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sun Sep 27, 2009 9:17 pm

  Djali ideal vetem ne perralla dhe ne endrra ekziston......  _________________
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Mon Sep 28, 2009 11:05 am

  (¯`·GoC LaCjAnE.·´¯) shkruajti:Djali ideal vetem ne perralla dhe ne endrra ekziston......

  ke sh te drejte, por duhet te bejme qe ai qe kemi ose do te kemi per ne te jete ideali
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 2:33 pm

  ??????????????????????????


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Oct 01, 2009 9:48 pm

  hahahahahahahahahahahhahahaha Krenare po vdesinnnnnnn nga kureshtja kto mi ....


  _________________
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Oct 01, 2009 9:50 pm

  ?????????????????????????????????????????
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga lani prej Thu Oct 01, 2009 9:50 pm

  ???????????????????????


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Oct 01, 2009 9:56 pm

  ok po filloj un (ishalla e kam kamen e mare )

  Du qe ai te pranoj anet e mia negative dhe te vleresoj anet pozitive..... te me kuptoj te pakten 99.9%... te jet icik king haha.....dhe mbi te gjithaaa tme doj me shum se un ate.... hohoho


  _________________
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga LITI23 prej Fri Oct 02, 2009 2:28 pm

  bukur .............
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Oct 02, 2009 5:30 pm

  Ashtu pra te lumte Lacjane .... he i ploteson kush keto kushte??? nese jo atehere mos pysni kot hahahahah

  Sponsored content

  Ikonat Re: VAJZA- SI DO TE DONIT QE TE ISHTE DJALI I ENRRAVE TE JUAJA???????

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:52 am