RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  CFARE SINIFIKON FJALA '' SHOQERI '' PER JU

  Share
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat CFARE SINIFIKON FJALA '' SHOQERI '' PER JU

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 7:05 pm

  ...THE BEST FOR EVER........
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: CFARE SINIFIKON FJALA '' SHOQERI '' PER JU

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 7:17 pm

  gjithckan e gjithckaje...............
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: CFARE SINIFIKON FJALA '' SHOQERI '' PER JU

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 8:36 pm

  NJE RRETH SHOQEROR


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: CFARE SINIFIKON FJALA '' SHOQERI '' PER JU

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sat Sep 26, 2009 11:02 pm

  Nese ke nje shoqeri, ke nje pasuri...
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: CFARE SINIFIKON FJALA '' SHOQERI '' PER JU

  Mesazh nga LITI23 prej Sun Sep 27, 2009 1:25 pm

  .......ku e gjete e bukur por te ben te mendosh per leket............hahahaha
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: CFARE SINIFIKON FJALA '' SHOQERI '' PER JU

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 1:39 pm

  shoqeria mbi gjithcka


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: CFARE SINIFIKON FJALA '' SHOQERI '' PER JU

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sun Sep 27, 2009 3:01 pm

  Shoqeria nje nder gjerat me te rendesishme te jetes .... por jo me e rendesishmja....


  _________________
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: CFARE SINIFIKON FJALA '' SHOQERI '' PER JU

  Mesazh nga LITI23 prej Sun Sep 27, 2009 3:04 pm

  JAM DAKORD ME TY........
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: CFARE SINIFIKON FJALA '' SHOQERI '' PER JU

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Mar 24, 2010 5:31 pm

  Shoqeria kerkon disa kushtet.....E para duhet me gjet shokun ma te mir se veten....E dyta nese e gjete ma zi se veten....Do te enderrosh.....Shummmmmm

  Sponsored content

  Ikonat Re: CFARE SINIFIKON FJALA '' SHOQERI '' PER JU

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sat Jun 23, 2018 5:32 am