RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  ME KE DO TE DONIT TE KALONIT MOMENTE E JUAJA TE FUNDIT

  Share
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat ME KE DO TE DONIT TE KALONIT MOMENTE E JUAJA TE FUNDIT

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 6:58 pm

  .......NEN PREZENCEN E SHOQERINSE.............
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: ME KE DO TE DONIT TE KALONIT MOMENTE E JUAJA TE FUNDIT

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 7:19 pm

  .....me robt e shtepise
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: ME KE DO TE DONIT TE KALONIT MOMENTE E JUAJA TE FUNDIT

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 7:20 pm

  ooooooooooo djal per shpi.......
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: ME KE DO TE DONIT TE KALONIT MOMENTE E JUAJA TE FUNDIT

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 8:37 pm

  VETEM.....SEPSE VETEM KAM LINDUR DHE VETEM DO VDS...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: ME KE DO TE DONIT TE KALONIT MOMENTE E JUAJA TE FUNDIT

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Oct 01, 2009 9:06 pm

  as nuk du ta mendoj.............


  _________________
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: ME KE DO TE DONIT TE KALONIT MOMENTE E JUAJA TE FUNDIT

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 12:20 pm

  Vetem nuk dua qe te me shikoje njeri

  Sponsored content

  Ikonat Re: ME KE DO TE DONIT TE KALONIT MOMENTE E JUAJA TE FUNDIT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 5:02 am