RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Share
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 5:24 pm

  ...........FEMRAT PER MUA.............
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 5:57 pm

  GJITHASHTU DHE PER MU...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 6:49 pm

  ATEHERE JENA NJESOJ
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 7:20 pm

  o djema femrat i kemi te gjithe hobi po gjeni naj gjo tjeter
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 7:22 pm

  ok shoku.......
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 8:26 pm

  ....hobi im eshte te hap tema te reja dhe te shkruaj neper temat e te tjereve
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 8:46 pm

  HAHHA UN NUK NDRYSHOJ MENDIM VETEM GOCAT APO JO LITI ???


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 9:47 pm

  ke te drejte ku nderrohet ai lloj hobi..............hahhahahaha
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 9:59 pm

  jeni te medhenj cuna.................klm
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sat Sep 26, 2009 10:55 pm

  Po pse re vetem nje hobi jemi ne per ju?????
  Hobi im eshte te nevrikos qunat ....hahaha
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 11:07 pm

  hahahahaha nevrikos ato djemt e mamit ti kurse me quna do si do eshte e veshtire ti nevrikose nje goce...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sat Sep 26, 2009 11:31 pm

  Nje hobi tjeter eshte dhe leximi....
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga LITI23 prej Sun Sep 27, 2009 1:11 pm

  leximi......... nuk me dukesh fajze per lexim......
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sun Sep 27, 2009 7:19 pm

  hobi im jan vajzat qe me nevrikosin.................
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga LITI23 prej Mon Sep 28, 2009 2:25 pm

  ....O SHOKU NUK ME DUKET NJE IDE E MIRE............VAJZA TE NEVRIKOSURA .....TE CAJNE VESHET TU PERTIT ....................HAHAAHAHAHAAHAHA...........
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 2:42 pm

  Hobi im eshte MIKSIMI NE PIONNERAT


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Tue Sep 29, 2009 9:50 am

  ...forumi.
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga lani prej Tue Sep 29, 2009 1:57 pm

  Krenare shqiptare shkruajti:...forumi.
  me pelqen hobi jot.....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 12:47 pm

  vrapi

  shkumbini1
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 13

  Piket : 15

  Vendodhja : kosov

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/04/2010

  Hobi:: : leximi

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga shkumbini1 prej Mon Apr 05, 2010 2:22 am

  Hobi Im osht leximi dhe filmat Smile

  Sponsored content

  Ikonat Re: CILI ESHTE HOBI JUAJ

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:05 am