RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Cfare do donit te ndryshoni ne jeten tuaj?

  Share
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Cfare do donit te ndryshoni ne jeten tuaj?

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 2:05 pm

  ???????????
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Cfare do donit te ndryshoni ne jeten tuaj?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sat Sep 26, 2009 2:07 pm

  asgjee


  _________________
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Cfare do donit te ndryshoni ne jeten tuaj?

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 2:08 pm

  gjithcka
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Cfare do donit te ndryshoni ne jeten tuaj?

  Mesazh nga fabrizio prej Sat Sep 26, 2009 2:45 pm

  gjithcka
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Cfare do donit te ndryshoni ne jeten tuaj?

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 3:49 pm

  ...GJITHCKA SE JETA CE BEHET NE SHQIPERI TA SHPIF
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Cfare do donit te ndryshoni ne jeten tuaj?

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 3:50 pm

  CDO GJE..............


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Cfare do donit te ndryshoni ne jeten tuaj?

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 3:55 pm

  po te ishte laci lacvegas atehere po qe nuk do te dryshoja asgje
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Cfare do donit te ndryshoni ne jeten tuaj?

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 7:15 pm

  lacvegas do ta bejm pastaj do folim bashke
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Cfare do donit te ndryshoni ne jeten tuaj?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sat Sep 26, 2009 11:16 pm

  Asgje me rendesi
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Cfare do donit te ndryshoni ne jeten tuaj?

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 11:17 pm

  ZEMREN...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Cfare do donit te ndryshoni ne jeten tuaj?

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sun Sep 27, 2009 7:09 pm

  modelin e flokeve
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Cfare do donit te ndryshoni ne jeten tuaj?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 12:33 pm

  Ndoshta degen e studimeve

  Sponsored content

  Ikonat Re: Cfare do donit te ndryshoni ne jeten tuaj?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 5:02 am