RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Cfare mendimi kane vajzat per djemte (pergjithesi)??

  Share
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Cfare mendimi kane vajzat per djemte (pergjithesi)??

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 2:02 pm

  .............................????????????????????????????????????????????
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Cfare mendimi kane vajzat per djemte (pergjithesi)??

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sat Sep 26, 2009 2:44 pm

  Jobesnik, nuk kam besim fare tek djemt...........


  _________________
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Cfare mendimi kane vajzat per djemte (pergjithesi)??

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 2:46 pm

  flm shume
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Cfare mendimi kane vajzat per djemte (pergjithesi)??

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 3:43 pm

  NUK JEMI ''DOG'' PER TE NA THEN JOBESNIK
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Cfare mendimi kane vajzat per djemte (pergjithesi)??

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sat Sep 26, 2009 11:17 pm

  Mendimet me te mira dhe me te keqija sebashku.
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Cfare mendimi kane vajzat per djemte (pergjithesi)??

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 11:18 pm

  ASHTU EEEE


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Cfare mendimi kane vajzat per djemte (pergjithesi)??

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Mon Sep 28, 2009 12:09 pm

  Eh ashtu eshte...
  Jane te embel dhe te hidhur
  jane te duruar dhe te padurueshem
  jane te bukur dhe te shemtuar
  jane te besnik dhe jobesnik
  jane te dashur dhe te dhunshem
  te bejne per vete dhe te largojne etj etj...
  por mbi te gjitha jane pjese e jetes tone dhe nuk do jetonim dot ndryshe cheers
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Cfare mendimi kane vajzat per djemte (pergjithesi)??

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 2:33 pm

  dukesh sikur paske vuajtur? ti Krenare shqiptare


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Cfare mendimi kane vajzat per djemte (pergjithesi)??

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 12:31 pm

  ersiljano shkruajti:dukesh sikur paske vuajtur? ti Krenare shqiptare
  un nuk kam vuajtur shume , por jane gjera te dukshme te cilat i has c'dokush

  Sponsored content

  Ikonat Re: Cfare mendimi kane vajzat per djemte (pergjithesi)??

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:43 am