RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  BARCALETA SEX-I

  Share
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat BARCALETA SEX-I

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 11:16 am

  Dy shok:
  -do te vish sot nga une,mendova te organizoj seks ne grup.
  -Po vij - thote shoku!po sa veta do jemi?
  -nese sjell te fejuaren tende behemi tre.
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: BARCALETA SEX-I

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 11:18 am

  Duke bere dashuri gjate nje nate te zjarrte ,gruaja i thote burrit"ah ah po vij".Burri i pergjigjet:"poooooooooo dhe une po vij".femija qe i degjon "vij dhe une". e gjyshi:"po ku dreqin po shkojme te gjithe ne kete ore"
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: BARCALETA SEX-I

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 11:18 am

  Dashur sot shita 3 dyshek dhe 20 brek dhe fitova 800 euro"."Ndersa une i dashur me nje dyshek e pa brek fitova 2000 euro."
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: BARCALETA SEX-I

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 11:20 am

  Dy miq takohen pas disa vitesh...
  "Si je?Cfare ke bere?
  "Jam martuar"
  "Si e ke gruan"?
  "Mire eshte...lan,hekuros,gatuan..."
  "Po ne krevat si eshte?"
  Cte te them...disa me thone mire disa keq........................
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: BARCALETA SEX-I

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 11:21 am

  Horoskopi 2009 Shendeti:Yjet te buzeqeshin! Puna:Yjet te buzeqeshin! Fati:Yjet vazhdojen te buzeqeshin! Seksi:Yjet po mbajne barkun me dore nga te qeshurat...
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: BARCALETA SEX-I

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 11:24 am

  Dy mjek pas nje kongresi bejne seks. Ne fund ai i thote:
  -"Nga shkathtesia e duarve te tua ve bast qe je gjenokologe!"
  -Ndersa ti i thote ajo: Ve bast qe je anestezist!"
  -"Po pse e thua kete?"
  -"Sepse nuk ndjeva asgje
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: BARCALETA SEX-I

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 11:24 am

  Nje cift ishin ne dhomen e hotelit.Burri i thote dashnores:
  -Mund te te bej nje foto lakuriq?Eshte per kujtim...-Nuk ka problem i thote ajo,por dua dhe une nje foto tenden lakuriq!-Ok i thote dashnori,e do per kujtim??-Jo i thote ajo e dua per ta zmadhuar
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: BARCALETA SEX-I

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 11:26 am

  Nje djal i vogel i tregon shoqes se tij bibiluishin dhe i thote: "une kam kete ti nuk ke"...dhe vajza e vogel ngre fundin dhe i pergjigjet: "Mua me ka thene mami se kur te rritem do kem nga ajo qe ke ti sa te dua"
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: BARCALETA SEX-I

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 11:36 am

  Nje bjonde po bente sex me nje djale. I thote djali:
  - Pse nuk flet fare ti?
  - E po mua me ka thene mamaja te mos flas me te huajt - i pergjigjet bjondja.
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: BARCALETA SEX-I

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Sat May 01, 2010 3:57 pm

  Tymi i Oxhakut !
  Dolen për një gjiro tre vajza te reje ( Tiransja,Korçarja edhe Mirditorja ) dhe pane nje oxhak qe nxirrte shum tym. Thote Mirditorja: – Sa Tem po nxjerr oxhaku !!!
  Ja pret Tironsja: – I thone Tym !!!
  - Jo – thote Korçarja – i thone Tim !!!
  Pas disa debatesh bien dakort te pyesin nje plak aty afer, pasi ju afruan si me e shkathet e mori fjalen Mirditorja : - O xhaxha, si i thone ketij Timit ???
  Plaku pa u menduar fare ja ktheu :
  - Ne te vjetrit moj bije i kemi pas thene P*** e ju te rinjte nuk e di si i thoni… cheers

  Sponsored content

  Ikonat Re: BARCALETA SEX-I

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed May 23, 2018 4:13 am