RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  HoroskopI.....HUMOR

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat HoroskopI.....HUMOR

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 1:22 am

  Dashi 
  Mos u merakosni nese nuk do t'ju therrasin ne aktivitet mes miqsh .Por problem, parashikohet qe te rrini ne shtepi dhe te hani nje darke romantike , me qirinj per shkak te mungeses se dritave .

  Demi 
  Te gjthe ju te shenjes se demit do te semureni me grip dhe do te keni temperature deri ne muajin tjeter , kur Venusi ne shenje me nderhyrjen e Aferdites , te Marsit e te Jupiterit do te qetesoje gjendjen tuaj gripale dhe do te dergoje Merkurin per vizite ne shtepine tuaj .

  Binjaket 
  Per binjaket ju keshilloj te visheni trashe , qe te mos ftoheni dhe te mos beni shume mungesa deri ne fund te muajit . Ok ?

  Gaforrja 
  E di qe si pelqeni lajmet e keqija. Per shkak te etikes profesionale me duhet te them te verteten dhe vetem te verteten . Keni vetem 6 dite drita !

  Luani 
  Te shtunen e fundit te muajit do te jeni te ftuar ne nje ditelindje . Atje do te kenaqeni pa mase .Do te kerceni me dema , me desh , me akrep , me peshq etj .

  Virgjeresha
  Ju te dashur do te keni veshtiresi ekonomike te medha pasi do t'ju vjedhin portofolin ne autobus .

  Peshorja
  Peshojini mire fjalet para se t'i thoni . Nen ndikim e Venusit parashikohet qe te perlesheni keqas me dy peshq dhe nje shigjetar .

  Akrepi 
  Ju karakterizoheni per inteligjence . Por c'ti besh , keshtu e ka jeta . Me ndihmen e Henes ne shenjen e disa mesuesve , parashikohet se do te ngelni ne 4 lende kete simester .

  Shigjetari 
  Per ju nuk kam asnje haber se me kishte humbur fleta .

  Bricjapi 
  Kujdes kur te kaloni rrugen , parashikohet aksident ajror , ku mund te perplaseni me nje vapor dhe te thyeni hunden , krahun ose kemben !

  Ujori 
  Mos lexoni shume se do t'ju behen trute uthull fare .

  Peshqit 
  Kujdes me dieten peshqit e mi te dashur !Ne pushim te madh keshillohet te mos hani me shume se 2 byreqe , 3 sanduic dhe 5 pako biskota


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

   Ora është Sat Jun 23, 2018 5:32 am