RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 1:21 am

  Muaji ---Janar ---Djemte.
  Djemte e lindur ne Muajin Janar jane te
  qeshur,te gjalle,te sinqerte dhe te paster me ndjenja te guximshme
  Politikane dhe duan Vajza te bukura.

  Muaji ---Janar ---Vajzat.
  Vajzat
  e lindura ne Muajin Janar jane Simpatike,u pelqejne defrimet,dijne te
  mbajne veten nga fjalet e Dashurise,qendrojne te paprekshme.

  Muaji---Shkurt---Djemte.
  Djemte e lindur ne kete Muaj jane te qeshur bien shpejt ne Dashuri jane te vullnetshem,dhe te sinqerte.

  Muaji--- Shkurt---Vajzat.
  Vajzat e lindura ne Muajin Shkurt jane te guximshme dhe kan Dashuri te madhe,Dashurohen me shpejt,kerkojne te jene te parat.

  Muaji--- Mars---Djemte.
  Djemt
  e lindur ne Mars jane te vendosur nevrik ju pelqejne lojrat kane ide te
  bukura,e mbajne fjalen,ju pelqejne studimet jane perparimtare.

  Muaji---Mars---Vajzat.
  Vajzat
  e Muajit Mars jane te shkalluara deshirojne te Martohen shpejt,por nuk
  e mbajne fjalen e Dashurise jane te mprehta ne fytyre dhe te shkatheta.

  Muaji---Prill---Djemte.
  Djemte
  e lindur ne Prill jane te rrembyer nuk bejne shaka kane shume
  pergjegjesi jane te mprehte ne mendime,Simpatike ndaj Vajzave.

  Muaji---Prill---Vajzat.
  Vajzat
  e lindura ne Prill jane shume te Bukura,shume te shkatheta ne pune,
  mundohen te Dashurojne por nuk marrin guxim,Ju pelqejne defrimet.

  Muaji---Maj---Djemte.
  Djemt e lindur ne Maj jane elegante te sinqerte enderojne ****a qe nuk realizohet.


  Muaji---Maj---Vajzat.
  Vajzat e lindura ne Maj jane te Bukura,te Sinqerta,kan Deshira te medha,duan te Dashurojne,jane te urta pas Dashurise.


  Muaji---Qershor---Djemte.
  Djemte
  e ketij Muaji jane elegante ju pelqejne Vajzat e Bukura,teper
  delikate,besnik dhe grindavece,jane te forte,ju pelqen jeta shtepiake.

  Muaji---Qershor---Vajzat.
  Vajzat
  e Muajit Qershor jane Punetore te Guximshme,ju pelqen jeta ne
  Familje,por jane dhe te djallezuara ne Dashuri,Dashurojne shume por
  terhiqen shpejt prej saj.

  Muaji---Korrik---Djemte.
  Djemt e lindur ne Korik jane kokforte te sinqerte dhe te brymosour,kane sjelle te mire,pelqejne Vajzat.

  Muaji---Korrik---Vajzat.
  Vajzat e Korrikut jane te njoma, te Dashura,jane Zemer gjere me djemte dine te sillen mire,genjehen shpejt per tu Dashuruar.

  Muaji---Gusht---Djemte.
  Djemte
  e ketij Muaji jane te Bukur Zemer mire shakaxhi,Pelqehen nga Vajzat dhe
  ndahen shpejt prej tyre,Pelqejne Muziken dhe Defrimet.

  Muaji---Gusht---Vajzat.
  Vajzat
  e lindura ne Gusht jane shume Shume te Bukura me fytyre teper
  Simpatike,Dashurohen shpejt ne Sy dhe ne Buze,jane teper te ndjeshme
  ndaj muzikes.

  Muaji--- Shtator---Djemte.
  Djemt e lindur ne
  Shtator jane te sjellshem e mbajne fjalen e dhene,Por jan dhe pak
  Fanatike kur Dashurojne Seriozisht,Kerkojne Sinqeritet ndaj Vajzes qe
  Dashurojne.

  Muaji---Shtator---Vajzat.
  Vajzat e lindura ne kete Muaj jane te Dashura ju pelqejne Djemte kane trup te Bukur,Por Dashurise i merziten shpejt.

  Muaji---Tetor---Djemte.
  Djemt e lindur ne Tetor jane te sinqerte,Aktiviste me kujtim te madh,Pelqejne defrimet guximtare e me sjellje te mire.

  Muaji---Tetor---Vajzat.
  Vajzat e Tetorit jane te Dashura,Ju pelqejne defrimet dhe Muzika,por me shume kane deshire te ecin shetitje me te Dashurin.

  Muaji---Nendor---Djemte.
  Te lindurit e ketij Muaji jane Perparimtare Energjike Diskutojne rreth problemeve,Jane te Sinqerte.

  Muaji---Nendor---Vajzat.
  Vajzat e Muajit Nendor jane te Mencura te Sinqerta me Sjelle shume te mire afrojne Djemte,Ju pelqen Dashuria.

  Muaji---Dhjetor---Djemte.
  Djemt
  e lindur ne Dhjetor jane shume qefli,Kan qef te meren me teper me
  Sport,por jane dhe Dinake te Paperqendrueshem,Ju pelqen Dashuria e
  Sinqerte dhe pse vet nuk jan shume te Sinqerte.

  Muaji---Dhjetor---Vajzat.
  Vajzat
  e lindura ne Dhjetor jane te Sjellshme me ate qe Duan,ju pelqen
  defrimi,Por jane dhe Fatkeqe,Dashurojne shpejt dhe kur Martohen kane
  deshire te bejne shume Femije.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 10:54 am

  Ej une ne mars kam lind po 50% e atyre qe tha nuk me pelqejne hhhhahahhaahh
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sat Sep 26, 2009 12:31 pm

  Muaji---Korrik---Vajzat.
  Vajzat e Korrikut jane te njoma, te Dashura,jane Zemer gjere me djemte dine te sillen mire,genjehen shpejt per tu Dashuruar.  ppffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff asnjera nga kto nuk perputhet me karakterin tim


  _________________
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 1:21 pm

  NDERSA UN JAM QERSHORI SAKONISHT KAM FAT ME TA POR 6 MUAJT E FUNDIT NUK PO ME ECEN MIRE '' KENI NDONJE KESHILLE PER MUA'' ???????
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 1:37 pm

  Nderro muaj
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..

  Mesazh nga fabrizio prej Sat Sep 26, 2009 2:47 pm

  ojeee djemt e dhejtorit krejt karakteristikat perputhen...

  ilirjana
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 4

  Vendodhja : gjakov

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 30/11/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : music

  Ikonat Re: cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..

  Mesazh nga ilirjana prej Mon Nov 30, 2009 12:35 pm

  valla te un ja kan qellu krejt....... hehehe te mujit nentor--vajza
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Nov 30, 2009 1:53 pm

  po djemt te korrikut o lani ku jane??????


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Mon Dec 07, 2009 6:36 pm

  Aty i ke, jane dhe djem te mire s'kan si te humbin.

  Muaji---Korrik---Djemte.
  Djemt e lindur ne Korik jane kokforte te sinqerte dhe te brymosour,kane sjelle te mire,pelqejne Vajzat.
  avatar
  Adela
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 13

  Piket : 16

  Vendodhja : ska

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 16/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : ska

  Ikonat Re: cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..

  Mesazh nga Adela prej Wed Dec 09, 2009 7:15 pm

  shume bukur!!!
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 29

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Sun May 02, 2010 7:30 pm

  hahahahah e bukur kjo per mu QERSHORI

  alda aldush
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 23

  Piket : 23

  Vendodhja : greece

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/04/2010

  Hobi:: : bahhhhhh

  Ikonat Re: cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..

  Mesazh nga alda aldush prej Sat May 08, 2010 8:45 pm

  Vajzat
  e Muajit Qershor jane Punetore te Guximshme,ju pelqen jeta ne
  Familje,por jane dhe te djallezuara ne Dashuri,Dashurojne shume por
  terhiqen shpejt prej saj....???SHUME E DREJT,,,,VESHTIRE TE GJESH GOCA PER SHPI NE KTO KOH,,,,AHHAHAHAHA
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 12:29 am

  Muaji--- Shtator---Djemte.
  Djemt e lindur ne
  Shtator jane te sjellshem e mbajne fjalen e dhene,Por jan dhe pak
  Fanatike kur Dashurojne Seriozisht,Kerkojne Sinqeritet ndaj Vajzes qe
  Dashurojne.  kuku mos breeeeeeeeeeeeee

  deni den
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 4

  Vendodhja : fier

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 14/05/2010

  Hobi:: : muzika

  Ikonat Re: cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..

  Mesazh nga deni den prej Fri May 14, 2010 7:50 pm

  deri tani ato qe jan then per femren e dhjetorit jan te verteta persa me perket mua edhe pse sme pelqejn... Neutral
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..

  Mesazh nga Endrra prej Tue May 18, 2010 8:37 pm

  Sad Sad Sad Sad

  Sponsored content

  Ikonat Re: cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jul 18, 2018 3:14 pm