RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  CFAR YOU SHTYN TE POSTONI NE KETE FORUM...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat CFAR YOU SHTYN TE POSTONI NE KETE FORUM...

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 1:11 am

  JAM KURJOZ TE DI CFAR JU SHTYN ME SHUM QE POSTONI NE FORUM..KENI DESHIR TE NJIHENI ME MIR ME NJERI TJETRRIN APO THJESHT ARGETOHENI E KALONI KOHEN E LIRE..APO DONI TE NXIRRNI FORUMIN NDER ME TE MIRET....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: CFAR YOU SHTYN TE POSTONI NE KETE FORUM...

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 10:55 am

  Pak nga te gjitha....por mund te them se per te kaluar kohen e lire
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: CFAR YOU SHTYN TE POSTONI NE KETE FORUM...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sat Sep 26, 2009 11:09 pm

  Eshte nje argetim ne lloin e tij, dhe kam deshire qe ky forum te jete nje nga me te miret.
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat ..........

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 11:11 pm

  Krenare shqiptare shkruajti:Eshte nje argetim ne lloin e tij, dhe kam deshire qe ky forum te jete nje nga me te miret.

  ME PELQEN IDEA JOTE...KY FORUM DO TE DALE NDER ME TE MIRET....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: CFAR YOU SHTYN TE POSTONI NE KETE FORUM...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Tue Sep 29, 2009 9:33 am

  Ka shum gjalleri.
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: CFAR YOU SHTYN TE POSTONI NE KETE FORUM...

  Mesazh nga lani prej Tue Sep 29, 2009 1:53 pm

  Dhe do ket me shume....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: CFAR YOU SHTYN TE POSTONI NE KETE FORUM...

  Mesazh nga LITI23 prej Tue Sep 29, 2009 2:46 pm

  .....eshte fantastik ....shpresoj qe te jete me i miri..........ciao
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: CFAR YOU SHTYN TE POSTONI NE KETE FORUM...

  Mesazh nga elton pergjergji prej Tue Sep 29, 2009 6:28 pm

  se ka shume vajza e djem ce dua ti njoh

  Sponsored content

  Ikonat Re: CFAR YOU SHTYN TE POSTONI NE KETE FORUM...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue May 22, 2018 6:21 pm