RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Cfare do deshironit ne keto momente: pak sex,,alkol apo pak hashash

  Share
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Cfare do deshironit ne keto momente: pak sex,,alkol apo pak hashash

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 25, 2009 7:58 pm

  First topic message reminder :

  Une per vete pak nga te gjitha
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Cfare do deshironit ne keto momente: pak sex,,alkol apo pak hashash

  Mesazh nga LITI23 prej Mon Sep 28, 2009 6:08 pm

  .....edhe po..........mund te behet...........
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Cfare do deshironit ne keto momente: pak sex,,alkol apo pak hashash

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 12:48 pm

  hashash ta provoj si eshte
  avatar
  Adela
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 13

  Piket : 16

  Vendodhja : ska

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 16/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : ska

  Ikonat Re: Cfare do deshironit ne keto momente: pak sex,,alkol apo pak hashash

  Mesazh nga Adela prej Wed Dec 09, 2009 7:12 pm

  asnje nga keto !!!
  avatar
  Adela
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 13

  Piket : 16

  Vendodhja : ska

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 16/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : ska

  Ikonat Re: Cfare do deshironit ne keto momente: pak sex,,alkol apo pak hashash

  Mesazh nga Adela prej Wed Dec 09, 2009 7:13 pm

  vetem pak gjume

  shkumbini1
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 13

  Piket : 15

  Vendodhja : kosov

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/04/2010

  Hobi:: : leximi

  Ikonat Re: Cfare do deshironit ne keto momente: pak sex,,alkol apo pak hashash

  Mesazh nga shkumbini1 prej Mon Apr 05, 2010 1:19 am

  Unë në këto momente do te doja pak sex
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Cfare do deshironit ne keto momente: pak sex,,alkol apo pak hashash

  Mesazh nga Endrra prej Sat May 01, 2010 12:30 am

  asnjeren

  deni den
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 4

  Vendodhja : fier

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 14/05/2010

  Hobi:: : muzika

  Ikonat Re: Cfare do deshironit ne keto momente: pak sex,,alkol apo pak hashash

  Mesazh nga deni den prej Fri May 14, 2010 7:39 pm

  pak hashash dhe sex ne keto momente hahhahah keto me duhen tani Cool [i]
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Cfare do deshironit ne keto momente: pak sex,,alkol apo pak hashash

  Mesazh nga Endrra prej Tue May 18, 2010 8:36 pm

  asnjeren nga keto

  Sponsored content

  Ikonat Re: Cfare do deshironit ne keto momente: pak sex,,alkol apo pak hashash

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:18 pm