RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Barsaleta per policet

  Share
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Barsaleta per policet

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 6:51 pm

  Polici i thote djalit te vet: - Shiko bir, mendoj se nuk eshte mire te fillosh duhanin ne klase te peste! - Po baba, por ama me duket se ti me ke thene qe e ke nisur vet ne klase te trete! - E vertete - thote polici - por ama atehere kam qene 17 vjec.
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Barsaleta per policet

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 6:52 pm

  Ndalon polici nje shofer qe ishte kundravajtje dhe i thote -Nxirr dokumentat! Ky e shikon veten ngusht, mendohet sa mendohet dhe i nxjerr policit nje pasqyre perballe. Policit i ndryshon cehrja dhe i thote: - Pse s’tregon qe jemi kolege?!
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Barsaleta per policet

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 6:52 pm

  Shkojne nje here 2 burra edhe i thone kompjutrit qe sa barcoleta ka per polic? kerkon kamppjutri edhe dalin vetem 2 -si ka mundesi i thona keta. nja 10 dime vetem ne po vetem 2 jane barcoleta i tha kompjutri se te tjerat jane te verteta.
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Barsaleta per policet

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 6:53 pm

  Një xhaje nga katuni po shkonte me goamrin e tij për ne qytet te shiste dru. Ke unaza një polic qe e mbante veten për garip (kuller) e pyet xhajen O xhaje a kanë ngel me gomare nga fshati jot Plaku i urte ja kthen Dhe ata qe kanë ngelur u veshen polica

  Sponsored content

  Ikonat Re: Barsaleta per policet

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed May 23, 2018 4:11 am