RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Te martohesh apo jo???

  Share
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Te martohesh apo jo???

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 6:48 pm

  Shtrohet pyetja; -Të martohesh apo jo?! Çfarë ndodh para dhe pas martesës mund ta kuptoni më poshtë!!

  Ai: Ah, më në fund. Mezi po prisja.

  Ajo: A do që unë të iki?

  Ai: Jo! As që të të shkoj më në mendje kjo.

  Ajo: A më do?

  Ai: Sigurisht! Çdo ditë! Gjithmonë!

  Ajo: A më ke tradhtuar ndonjëherë?

  Ai: Jo! Ç'është kjo pyetje?

  Ajo: A do të më puthësh?

  Ai: Sa herë të më jepet shansi!

  Ajo: A do më qëllosh ndonjëherë?

  Ai: Je e çmendur! Unë s'jam një nga ai lloji njerëzish!

  Ajo: A mund të kem besim tek ty?

  Ai: Po.

  Ajo: Zemër!


  Për të kuptuar çfarë ndodh pas martese, lexojeni tani tekstin duke filluar nga poshtë lart. Very Happy
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Te martohesh apo jo???

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 25, 2009 7:11 pm

  hahahahahah ku i gjen keto se na shkrive
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Te martohesh apo jo???

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Fri Sep 25, 2009 8:11 pm

  hahahahahahahah
  e bukur shum kjooo.....


  lol!

  lol!


  _________________

  Sponsored content

  Ikonat Re: Te martohesh apo jo???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue May 22, 2018 6:27 pm