RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Keto jane dhe me te bukura

  Share
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Keto jane dhe me te bukura

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 6:46 pm

  Një besimtar i zjarrtë pyet Zotin:
  - O Zot, sa janë njëqind vjet tonat për ty?
  - Një sekondë.
  - Po njëqind milionë lekë sa janë për ty?
  - Një lek.
  - O Zot, ma fal një lek të lutem!
  - Prit një sekondë!...
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Keto jane dhe me te bukura

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 6:49 pm

  Që në takmin e parë, djali ithotë vajzës: -Çfarë do të mendoje po ta vidhja një të puthur tani? -Po çfarë të mendojë njeriu, mor i dashur, për një hajdut, I cili ka mundësi të vjedhë një makinë të tërë, dhe vjedh vetëm dorezën e derës…
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Keto jane dhe me te bukura

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 6:49 pm

  Nje baba qe po vdiste nga nje semundje e pasherueshme i kishte hapur namin vetes se tij qe ishte semur me Sida. E pyet i biri: - Po pse or bab ja hap namin vetes kur ne fakt nuk je i si semure me Sida? - Po mer t'keqen baba ti mir e ke por mamin pasi te vdes une, kush do ta ruaj?
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Keto jane dhe me te bukura

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 6:50 pm

  Mamaja me djalin e saj jetonin me qera. Nje dite ne fillim muaji bie dera. - Shko shih kush eshte, - thote mamaja. Shkon djali sheh tek syri magjik dhe thote: - Eshte qeraxhiu. O mama ke leke te paguash apo... te iki te loz futboll nja 10 minuta ?
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Keto jane dhe me te bukura

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 6:56 pm

  Nje plak shkoi ne fakultet per te pyetur per djalin e tij dhe i pyet disa student “o djem ku eshte zyra e dekanit?” ata i than ja atje dhe drejtuan gishtin nga VC-ja pasi plaku hyri e pa se djemt kan ber shaka del e ju thot more cuna sju pyeta ku eshte menza e studenteve por per zyren e dekanit!
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Keto jane dhe me te bukura

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sat Sep 26, 2009 11:51 pm

  Tragjedia ''alo babi jemi ne gomone dhe po mbytemi'' ''mire mire te keqen babi,po mbylle telefonin mos harxho lek.''
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Keto jane dhe me te bukura

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sat Sep 26, 2009 11:56 pm

  Dentisti i thoshte pacientes: -Zonje hapeni gojen ju lutem! Faleminderit, - ia kthen pacientja. Perse me falenderoni?- e pyet dentisti Sepse shoqi im me thote gjithmone "Mbylle gojen!"- i pergjigjet pacientja.
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Keto jane dhe me te bukura

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 11:59 pm

  HAHAHA SH TE BUKURA.........


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Keto jane dhe me te bukura

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sun Sep 27, 2009 12:09 am

  lani shkruajti:HAHAHA SH TE BUKURA.........
  thanks
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Keto jane dhe me te bukura

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sun Sep 27, 2009 12:10 am

  Vjen nje turist ne Kosove.Nuk mund te gjindet asesi, prandaj vendos te puet disa police -dini te flisni anglisht-i pyet ai -jo-pergjigjen ata -po gjermanisht jo -po frangjisht, apo italisht -po te tham njeher qe jo-i pergjigjen ata turisti la...rgohet eshte koha e fundit qe edhe ne te mesojme nje gjuhe te huaj-i thote njeri polic kolegut -po pse?ai dinte 4 gjuhe dhe prap kishte humbur.Nuk dua te hargjoj kohen kot
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Keto jane dhe me te bukura

  Mesazh nga lani prej Sun Sep 27, 2009 12:10 am

  WELCOME....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Keto jane dhe me te bukura

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sun Sep 27, 2009 12:11 am

  Nje person hipen ne urban dhe po pinte cigare,i vjen fatorinoja dhe i thote :More shok po a nuk eshihni tabelen qe thote ju lutemi qytetar mos pini duhan. E shoh mi e shoh po ajo nuk thote per mua se une jom katunar.
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Keto jane dhe me te bukura

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sun Sep 27, 2009 12:12 am

  Shqiperia i shpall lufte Kines. Bene si bene Shqiptaret shkuan deri ne Kine. Presidenti Kinez e merr lajmin pak me vonese. Lajmeruesi: Zoteri, Shqiptaret u futen ne Pekin Presidenti: Kush jane Shqiptaret? Lajmeruesi: Nje popull ne Evrope Presidenti: ...Sa vete jane keta? Lajmeruesi: 3 milione Zoteri Presidenti: Ne cili Hotel jane vendosur?

  Sponsored content

  Ikonat Re: Keto jane dhe me te bukura

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue May 22, 2018 6:32 pm