RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Memedhe quhet toka

  Share
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Memedhe quhet toka

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 5:31 pm

  MEMEDHEU.

  MEMEDHE, QUHET TOKA.
  KU ME IKEN PER LESH KOKA.

  KU KAM DASHUR MEM E AT.
  KU TE GRIJNE FAJDET, PARATE.

  KU KAM FIS E KU KAM FARE.
  KU S'KA DRITA POR PISHTARE.

  KU TE MBYT PLUHURI TALLASHI.
  KU KERCET E PRET KALLASHI.

  KU KA DIAMANT E AR.
  KU S'GJEN UJE PER TU LARE.

  KU KA PLEHRA TOGJE -TOGJE.
  DHE QINDRA PARTI PER L****.

  MEMEDHE, ESHTE NJE COPE TOKE.
  QE TE BEN ME DHIMBJE KOKE.

  KU PO SHEMBEN KOMBINATE.
  DHE HAJDUTET NGRENE PALLATE.

  KU BEN LIGJIN KONTRABANDA.
  DHE NJE POLITIKAN KA 10 BODYGUARDA.

  KU PO [Censored]EN ME DOLLARE.
  VARRET E GJYSHERVE TE PARE.

  KU KA RRUGE E TROTUARE.
  JO PER NJEREZ PO PER GOMARE.

  KU PIPINE E BEN NE BREKE.
  SE ME SHUMICE GABI I SHETE.

  MEMEDHE, QUHET TOKA.
  KU ASNJERI, SHQIP S'KUPTOKA.

  KU BEJNE C'MOS SHESIN DHE DHEMBET.
  VEC TU IKIN NGA SYTE KEMBET.

  KU BEJNE PARADA BUKURIE.
  VAJZA TE C'DO KATEGORIE.

  KU DHE DJEMTE KONKUROJNE.
  ''MISS ALBANIAN'' TE FITOJNE.

  KU NJE MISS, PRISH VIRGJERINE.
  VEC TE BDERROJE NENSHTETESINE.

  MEMEDHE, QUHET KY VEND.
  QE KA DEPUTETE ME MEND.

  QE PERLESHEN E BERTASIN.
  DHE SE DINE AS VETE SE C'FLASIN.

  KU KA LIGJE EDHE REND.
  VEC PER FORME JO ME GJITHEMEND.

  KU POLICET JANE TRUTHARE.
  DHE S'KANE PATENTE AS PER GOMARE.

  KU MBI PRONEN QE ME LA IM ATE.
  PA LEJE ESHTE NGRITUR NJE PALLAT.

  E TANI PUNOJ SI REFUGJAT.
  NE PRONAT E NJE GREKU PLAK.

  KU PER KUNJ TJETRI TE ZHVESH.
  DHE POLICI RRI E QESH.

  KU TE TREDHIN DUKE QARE.
  SIC TREDHIN GOMERIN ME DARE.

  DHE KU TUA DISH PER NDER.
  QE TE VENE TRITOL NE DER.

  KU RROJ ME GAZ E ME SHPRESE.
  QE TE GDHIHEM GJALLE NE MENGJESE.

  KU BLIHET BUKA VERESI.
  DHE MIJERA FAMILJE PE SHTEPI.

  KU NJE VRASES A GOMAR.
  KA ME VLERE, SE NJE PUSHTETAR.

  KU NGROH VEZE REVOLUCIONI.
  ME DIPLLOME PROSTITUCIONI.

  KU NE MUAJ MERR 100-MIJE LEKE.
  DHE S'BLEN DOT AS NJE PALE BREKE.

  MEMEDHE, ESHTE SHQIPERIA.
  KU SE PYT NENEN E BIJA.

  KU SHUME PREMTIME BEN PARTIA.
  DHE VEC SHTOHET VARFERIA.

  KU GJITHCKA LIND NGA ASGJEJA.
  KU TE MERR SHPIRTIN TVSH-ja.

  KU S'TA MBAN TE SHKOSH NE GJYKATE.
  SE TE GRIJNE TE BEJNE SALLATE.

  KU KRIMINELI QE S'ARRESTOHET.
  ME BURG TE PERJETSHEM DENOHET.

  DHE AI QE ESHTE NE QELI.
  NGA SJELLJA E MIRE, FITON LIRI.

  KU TE RJEPIN SI GJEL DETI.
  MIRE HAJDUTET, PO DHE SHTETI.

  KU DOKTORET JANE KASAPE.
  PO S'PATE LEKE TE THERIN PRAPE.

  KU NE SPITAL, S'KA NARKOZE.
  DHE KUR PJERDHIN, NXJERRIN BLOZE.

  KU KANDIDOJNE EDHE GRATE.
  PER NJE POST NE ADMINISRATE.

  MILITANT, ISH SEKRETAR.
  PER KOLLTUK NE VIJE TE PARE.

  KU PER DJATHE, E HAN SAPUNIN.
  DHE TE PAFAJSHMIT, I RRASIN HUNIN.

  KU JANE RRUGET GROPA-GROPA.
  DHE TA LENE MAKINEN PA RROTA.

  MEMEDHE, ESHTE DHE MILIONI.
  BENCI, VILA E TELEFONI.

  FEMRAT, WISKY, REHATIA.
  VEC PER ATO QE I KA XHAN PARTIA.

  KU KE FRIKE TE ECESH NATEN.
  SE PADASHJE, ZEN PUSETEN.

  KU KENGETARI VJEDH MUZIKA.
  DHE DHJETET POLICI NGA FRIKA.

  KU REGJISORI NXJERR NE SKENA.
  VAKJZA, NE MBATHJE E SUTJENA.

  KU NE MBREMJE THONE MIREMENGJESE.
  KU VENDI ESHTE MBUSHUR ME KINEZE.

  MEMEDHE, ESHTE DHE VATANI.
  KU KULLOT BAGETINE COBANI.

  KU NUK MUNGOJNE QEVERITE.
  QE NDERROHEN PER C'DO VIT.

  KU C'DO SEANCE NE PARLAMENT.
  LEHIN DEPUTETET SI QENTE.

  KU NJEREZIT, TERHEQIN KARROCA.
  KU KA FRIKE TE DALE JASHTE GOCA.

  KU POLICI S'KA PISTOLETE.
  DHE HAJDURI HEDH SHURREN PERPJETE.

  KU NGROHET MILETI NEN DIELL.
  SE S'KA ENERGJI PER KALORIFERE.

  KU PER TE HYRE NE UNIVERSITET.
  S'TE DUHET TRURI, PO PATE LEKE.

  KU NE DISKO, PUB E BARE.
  NUK SHEH FEMER PA CIGARE.

  KU KA BINGO E LOJRA FATI.
  INTERNET E DHOME CHATI.

  KU USHTRIA NUK TE MBRON.
  POR PO QE FEMER, TE PERDHUNON.

  KU NE GAZETA, ZOTERON POLITIKA.
  DHE USHTRIA LUFTON ME THIKA.

  KU NISEN NJEREZIT PER JASHTE SHTETIT.
  DHE PERFUNDOJNE NE FUND TE DETIT.

  KU NE MATERNITET, LINDIN FEMINE.
  DHE NENAT MARRIN ARRATINE.

  MEMEDHE PRA, ESHTE GJITHCKAJA.
  KUR NUK TE MUNGON PARAJA.

  KKA XHAMIJA EDHE EDHE KISHA.
  KU NDESHET NANO DHE BERISHA.

  KU NE KISHE PREDIKON HOXHA.
  DHE TJETRI PO MBYTET NGA BORXHA.

  KU IKIN NE SHTEPI PUBLIKE.
  DHE PERSONAT NE KARRIKE.

  KU S'DEL DOT NE PAZAR.
  SE TE SHESIN PER GOMAR.

  KU S'TA HEQ KUSH LITARIN PREJ FYTIT.
  KU SE MERR VESH I PARI TE DYTIN.

  MEMEDHE, ESHTE KY DHE.
  KU FEMIJET PA SHKOLLE I LE.

  KU MESUESI SHKUMES S'KA.
  DHE NXENESIT QESHIN HAHAHA.

  KU NE SHKOLLE PERDORET DROGA.
  DHE DREJTORIT I NGRIHET RROGA.

  KU PER PLEQTE, QE KANE TENSIONIN.
  SHTETI IU NDERPRET PENSIONIN.

  KU ATIJ QE ESHTE FUKARA.
  SHTETI I THOTE: TI RRI MOS HA.

  KU VJEDHEN E [Censored]EN ME LEKE NDIHMAT.
  QE KANE ARDHUR PER JETIMAT.

  KU TE ZHVESHIN NE MES TE QYTETIT.
  PERPARA ZYRES SE DEPUTETIT.

  KU NE SHKALLET E PALLATIT TE KULTURES.
  TJETRI HEQ BREKET, E IA KEPUT SHURRES.

  KU PRESIN BURRAT TEK USHTARI.
  QE TE VIJE TI MARRE PRONARI.

  KU NENA, PER TE RRITUR FEMINE.
  E SHET NDERIN PER 20-MIJE.

  KU NUK KA NGA T'IA MBAJE MILETI.
  I BIEN KOKES PREJ SIKLETI.

  KU KERKON, E S'TE JAPIN PUNE.
  PO TE TRAJTOJNE ME DHUNE.

  KU POLITIKANET VETEM LLAPIN.
  DHE PREMTIME TE KOTA JAPIN.

  MEMEDHE, ESHTE FORMULA E PUNES.
  KU GJITHKUJT I KA ARDHUR NE MAJE TE HUNES.

  MEMEDHE, ESHTE FUKARALLIKU.
  QE TE C'DO GJE E BEN HORRLLIKU...

  Shenim:
  Jam mese i sigurte qe ne fillim do te qeshni me te madhe,
  por mos harroni se keto vargje te tregojne jeten aktuale,
  qe behet tani per tani ne MEMEDHE !!!!!
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Memedhe quhet toka

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 25, 2009 6:18 pm

  hahhahahahhah per pak sa nuk vdiqa me kete hahahahahahhaahahahha

   Ora është Wed May 23, 2018 4:11 am