RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga lani prej Fri Sep 25, 2009 4:42 pm

  First topic message reminder :

  PO SH HERE.......


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga lani prej Wed Sep 30, 2009 9:04 pm

  tek nje femer vlersoj sh sinqeritetin


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Oct 08, 2009 6:30 pm

  Ju pelqejne bjondet apo brunet???
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga LITI23 prej Thu Oct 08, 2009 7:02 pm

  te dyja hahahaha
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Oct 08, 2009 7:46 pm

  brunet ................. se bjondet plaken shpejt
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga fabrizio prej Thu Oct 08, 2009 10:29 pm

  1-ciltersine2-brunet

  Darling
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 13/01/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga Darling prej Wed Jan 13, 2010 2:10 am

  ska lidhje fare ngjyra e flokve. mjafton te jete e bukur.

  Sponsored content

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:07 am