RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga lani prej Fri Sep 25, 2009 4:42 pm

  PO SH HERE.......


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 4:47 pm

  Po se perse e beni kete, a mund te na e thoni ju djemte???
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga LITI23 prej Fri Sep 25, 2009 7:53 pm

  kot per piacere
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 25, 2009 7:54 pm

  per te marre te njejten pergjigje nga vajzat
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Fri Sep 25, 2009 7:58 pm

  Pytja tjeter
  femra ideale per ju meshkujt cila eshte?

  lol!


  _________________
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 25, 2009 8:12 pm

  te gjithe thone se nuk u intereson pamja e jashtme e nje femre qe ajo te jete ideale per ta por kjo eshte nje pjese qe nje femer duhet ta kete + pastaj edhe gjera te tjera......
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 12:57 pm

  PER MU TEK NJE FEMER NUK DUHET TE KETE RENDESI SHUM BUKURIA POR CFARE KA AJO NE KOKE......................... O TALLEM
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Mon Sep 28, 2009 12:36 pm

  Nuk tallesh fare.
  E cfar duhet te kete ne koke nje femer ?
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga LITI23 prej Mon Sep 28, 2009 2:19 pm

  TI SI MENDON ..........PO TE ISHE NJE DJALE DO TE PELCENIN VAJZAT QE JAN ''FJOLLE''......................APO JO.........EJ NJE VAJZE DUHET TE KETE DICKA NE KOKE JO BOSHE .............KESHTU MENDOJ..............
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 2:44 pm

  Per mua nuk ka femer Ideale se te gjitha femrat njesoj jane floke gjata dhe mendje shkurtra hahahahah 1me0 per cunat


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga elton pergjergji prej Mon Sep 28, 2009 2:45 pm

  vajzat kane gjithmone dicka ne koke por ato nuk e japin veten
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 2:46 pm

  hehehehe kane edhe gocat ato te vetat


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Mon Sep 28, 2009 3:27 pm

  ersiljano shkruajti:Per mua nuk ka femer Ideale se te gjitha femrat njesoj jane floke gjata dhe mendje shkurtra hahahahah 1me0 per cunat


  Un jam me flok te shkurter dhe me thon qe jam me mendje te gjat

  Mjafton nje kundershembull per ta hedh posht gjith teorin tende


  Pytja rradhes :
  A keni tradhtuar noj here ?


  _________________
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 3:40 pm

  jo njehere po 5 here hahahah shaka po vetem njehere kam tradhetuar


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Mon Sep 28, 2009 3:53 pm

  pytja tjeteer
  a keni ra noj here ne dashuri ??


  _________________
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga LITI23 prej Mon Sep 28, 2009 5:59 pm

  ............PO..................
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 6:07 pm

  po shume here


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga elton pergjergji prej Mon Sep 28, 2009 7:11 pm

  kam rene nuk me kan besu ska gje se bota rretullohet nje dite te une do vije prap
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Sep 30, 2009 4:38 pm

  c'far beni kur nje vajze ju refuzon?
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga fabrizio prej Wed Sep 30, 2009 4:43 pm

  SKAM PAS NAJ RAST.PO GJITHMON KA NJE HERE TE PARE PER GJITHCKA GJITHSESI NQS SE DO TE ME REFUZONTE ASGJE THJESHT DO E MENDOJA EDHE NJA DY DITE EDHE PASTAJ SKA MA
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga LITI23 prej Wed Sep 30, 2009 6:00 pm

  ......mendoj njesoj si ti......ka gjithmone nje here te pare........
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Sep 30, 2009 8:19 pm

  Cfare vleresoni me shum tek nje femer ????????? Very Happy


  _________________
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga elton pergjergji prej Wed Sep 30, 2009 8:28 pm

  te kete trupin si te kesaj ne foton tende
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Sep 30, 2009 8:33 pm

  jo mo tallesh ?
  sa pak kerkoke nga jeta ti ......  _________________
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga elton pergjergji prej Wed Sep 30, 2009 8:56 pm

  shume pak nuk kam pretendime dhe nga keto vajza ekzistoj shume........hahahah

  Sponsored content

  Ikonat Re: Vajzat pyesin -djemte pergjigjen

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:10 pm