RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Sa te dhene pas modes jeni?

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Sa te dhene pas modes jeni?

  Mesazh nga lani prej Fri Sep 25, 2009 3:56 pm

  Kam vene re se te rinjte shqipetar jane shume ndjekes te modes, edhe kjo perhapet shume shpejt.
  Edhe kjo vihet ne pike te pare , pa i dhene shume rendesi edhe gjendjes ekonomke .
  Pyetja per te rinjte, vecanerisht adoleshtentet, sa rendesi i kushtoni tendencave te reja?


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Sa te dhene pas modes jeni?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 4:01 pm

  Me aq sa kemi mundesi i kushtojme shum vemendje
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Sa te dhene pas modes jeni?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Fri Sep 25, 2009 4:07 pm

  Nuk jam shume shume e fiksume mbas modes..... vishem ashtu si ndihem me rehat por jo duke qen out fare
  lol!


  _________________
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Sa te dhene pas modes jeni?

  Mesazh nga fabrizio prej Sat Sep 26, 2009 12:45 am

  kush eshte kjo?
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat ..............

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 1:03 am

  fabrizio shkruajti:kush eshte kjo?
  ajo e bukura o rrushi qe i propozojne sh veta ne dit..........


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Sa te dhene pas modes jeni?

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Sep 26, 2009 11:53 am

  une vishem me roba firmato dolce Gabeli hahahah


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Sa te dhene pas modes jeni?

  Mesazh nga fabrizio prej Sat Sep 26, 2009 2:40 pm

  aaa po o rrushi po kam pas ne tel me te po ka ndrru numer kto kohet e fundit...
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Sa te dhene pas modes jeni?

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 5:03 pm

  UN JAM TIP PER MODEN HIPHOP PROSTREET
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Sa te dhene pas modes jeni?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Tue Nov 03, 2009 6:40 pm

  Mjaftueshem
  avatar
  JoJo
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 7

  Vendodhja : Italy

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 19/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Te Degjoj Muzike Te Bukur House, Trance...

  Ikonat Re: Sa te dhene pas modes jeni?

  Mesazh nga JoJo prej Fri Nov 20, 2009 10:23 pm

  Eshte shume e vertete qe moda ndiqet pak si teper ( me shume sesa duhet sipas mendimit tim)...Une po e shikoj edhe ketej qe shqipetaret tentojne gjithmone te vishen sipas modes.
  Kjo vjen sepse shume njerez dhe te rinj mendojne se nqs vishesh me marka te shtrenjta, je i pranuar nga shoqeria(gje shume e gabuar sipas meje).
  Mundet edhe te ndodhe, po neve duhet te bejme ndryshimin =)

  Une nuk e ndjek moden, vetem ne rast se ajo qe mund te jete marke edhe cilesore me nevojitet, perndryshe per bukuri nuk me vjen ndermend hic fare te blej gjera te shtrenjta... Pastaj me mire ti nderrosh shume here gjerat, sesa te rrish 1 vit me te njejtat!!!!!!!!!!! Razz
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Sa te dhene pas modes jeni?

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Nov 21, 2009 1:42 pm

  JoJo shkruajti:Eshte shume e vertete qe moda ndiqet pak si teper ( me shume sesa duhet sipas mendimit tim)...Une po e shikoj edhe ketej qe shqipetaret tentojne gjithmone te vishen sipas modes.
  Kjo vjen sepse shume njerez dhe te rinj mendojne se nqs vishesh me marka te shtrenjta, je i pranuar nga shoqeria(gje shume e gabuar sipas meje).
  Mundet edhe te ndodhe, po neve duhet te bejme ndryshimin =)

  Une nuk e ndjek moden, vetem ne rast se ajo qe mund te jete marke edhe cilesore me nevojitet, perndryshe per bukuri nuk me vjen ndermend hic fare te blej gjera te shtrenjta... Pastaj me mire ti nderrosh shume here gjerat, sesa te rrish 1 vit me te njejtat!!!!!!!!!!! Razz

  JAM NE MENDIM ME TY JOJO


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Sa te dhene pas modes jeni?

  Mesazh nga LITI23 prej Mon Nov 23, 2009 6:31 pm

  mendoj se e ndjek
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Sa te dhene pas modes jeni?

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 9:13 pm

  HIC FAREEEEEEE
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Sa te dhene pas modes jeni?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Apr 21, 2010 5:47 pm

  Jo shum sjam i dhene mbas modessssssssss....................Wink
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Sa te dhene pas modes jeni?

  Mesazh nga Endrra prej Fri Apr 30, 2010 11:13 pm

  po e ndiek..por shpesh mode per vete krijoj un..ashtu si ndihem rehat un

  Sponsored content

  Ikonat Re: Sa te dhene pas modes jeni?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sat Jun 23, 2018 5:31 am