RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Perse prinderit tane mundohen gjithmone te kontrollojn jeten tone?

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Perse prinderit tane mundohen gjithmone te kontrollojn jeten tone?

  Mesazh nga lani prej Fri Sep 25, 2009 3:54 pm

  Kjo ndodh shume vetem tek prinderit shqiptare! 
  Perse ato e kane shume te veshtire te na lejne ne te drejtojme jeten tone ashtu sic duam ne??  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Perse prinderit tane mundohen gjithmone te kontrollojn jeten tone?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 4:11 pm

  Prinderit jane prinder dhe si te tille ata kan te drejten te na edukojne dhe te na mbrojne.
  Nuk na lene te drejtojme jeten tone asht si duam ne... sepse ata e dine se ne do te gabojme, dhe nuk e bejne se nuk na duan por perkundrazi.
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Perse prinderit tane mundohen gjithmone te kontrollojn jeten tone?

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 25, 2009 8:24 pm

  sepse prinderit na duan prandaj nuk na lejojne ta kontrollojme vete jeten tone.......por ata nuk e dine qe ne nuk kemi nevoje per aq shume dashuri
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Perse prinderit tane mundohen gjithmone te kontrollojn jeten tone?

  Mesazh nga fabrizio prej Sat Sep 26, 2009 12:44 am

  kush e tha ket?
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Perse prinderit tane mundohen gjithmone te kontrollojn jeten tone?

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Sep 26, 2009 11:54 am

  Sepse kshu eshte mentaliteti i vjeter qe prindi duhet e kujdeset per femijen e tij derisa te vdes


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Perse prinderit tane mundohen gjithmone te kontrollojn jeten tone?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sat Sep 26, 2009 11:03 pm

  Jo deri sa te vdesi po te pakten deri sa te rritet lol!
  avatar
  blerta_lac
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 16

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Ikonat Re: Perse prinderit tane mundohen gjithmone te kontrollojn jeten tone?

  Mesazh nga blerta_lac prej Sun Sep 27, 2009 12:36 pm

  sepse na duan sh........
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Perse prinderit tane mundohen gjithmone te kontrollojn jeten tone?

  Mesazh nga LITI23 prej Sun Sep 27, 2009 1:49 pm

  ............e kane per detyre...... hahahahahahah
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Perse prinderit tane mundohen gjithmone te kontrollojn jeten tone?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Dec 15, 2009 6:44 pm

  lani shkruajti:Kjo ndodh shume vetem tek prinderit shqiptare! 
  Perse ato e kane shume te veshtire te na lejne ne te drejtojme jeten tone ashtu sic duam ne??

  o lan me vjen keq qe thua keto fjal,prinderit duan ta shikojn femin e vet ma mir dhe mos ti vrite koka fare,po disa qe kan ardh ne arkivol prej jashteti ato,kan dasht me vdek apo kan qan ti ik polic apo shum raste.......Me fal qe po ta qoj ket koment,Zoti ka then ruju pak se te ruj shum,Zoti ka then duje nane se dot e thesh koken,Cuni vogel do ngrosin e nanes jo te babes,Djali don menqurin e babit........Rrespekte per hapjen e temes WinkWink

  Alfred caca
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 5

  Piket : 5

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 09/05/2010

  Hobi:: : Leximi

  Ikonat Re: Perse prinderit tane mundohen gjithmone te kontrollojn jeten tone?

  Mesazh nga Alfred caca prej Sun May 09, 2010 2:17 pm

  Prindrit nuk duan qe te na kontrollojne por ata perpiqen qe femijet e tyre te kene nje jete sa me lumtur, por pikerisht ketu ata gabojne ne menyren qe zgjedhin per ti ndihmuar femije, kjo sepse nuk arihet nje mirekuptim midis 2 paleve
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Perse prinderit tane mundohen gjithmone te kontrollojn jeten tone?

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 11:48 pm

  aha, une them see prinderit na kontrollojn neve apo na mesojn ne ato te mirat qe kan ber edhe te keqijat qe kan ber ata qe ne mos ti bejmmm ato te bejm veq mirrrrr
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Perse prinderit tane mundohen gjithmone te kontrollojn jeten tone?

  Mesazh nga Endrra prej Mon May 10, 2010 12:04 am

  Very Happy
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Perse prinderit tane mundohen gjithmone te kontrollojn jeten tone?

  Mesazh nga beko prej Mon May 10, 2010 11:16 pm

  ooo kur behemi baba edhe ne do kuptojm pse duhet ti kontrollojm femijett

  Sponsored content

  Ikonat Re: Perse prinderit tane mundohen gjithmone te kontrollojn jeten tone?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:29 am