RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Share

  Sondazh

  A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  [ 10 ]
  77% [77%] 
  [ 1 ]
  8% [8%] 
  [ 2 ]
  15% [15%] 

  Totali i votave: 13
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 4:07 pm

  First topic message reminder :

  ....................
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu Jan 07, 2010 6:22 pm

  Bjondi shkruajti:
  ViSi shkruajti:
  Bjondi shkruajti:O Lano un kam qan domokrat 100% por tani ai sali berisha esht be kokrra e mashtrusit dhe te rrenessssssssssssssss
  Un do thoja qe e ardhmja Shqiperis sjemi ne per fat te keq por brezi qe do vi mbrapa nesh per derisa 70 % e te rinve shqiptar jan ne kurbet larg familjeve te tyra sbesoj se ne jemi rinija scratch scratch
  ViSi shkruajti:
  lani shkruajti:Skemi cte bejme shpresojme se do e bej zoti me mire.... hahaha
  Mah jam demokrat por do thoja se saliu e rigjelleroj pak shqiperin se kur ishte nanoja vetem mafjozat delshin ne televizor per me teper skam qa shtoj pastaj pa genjeshtra nuk e shtyhet Laughing
  O bjondo po mir kush qohet ma heret te vjedhin....Kur bjen ne dor te kriminelave dhe te genjeshtraveeee Tu mashtruar popullin shqiptar...Vetem ma thuj kush ka vuar dor per lacin e shkret qe Qdo dit shikon Derrat e kryeatri te bashkis luigj isufit......Me kete nuk hyhet ne europ as deri ne banjo nuk mund te shkojm Hyri Maqedonia para nesh.....Ne jemi Me europen......500 anash 1000 vjet mbrapaaaaaaa....
  O shoku po sesht puna qe nuk ven kush dor por puna esht te kryetari jetoj edhe un ne fshat kishim tre vjet te njejtin kryetar demokrat biles edhe nuk vente nje gur ne fshat doli tjetri premtoj ate,e mori vendin edhe u shtru rruga edhe ka be 80% ato qe ka be.Un do thoja se te ardhmet jan sjan shum por jan sa per me vu diqka ne rregull vendin por deshirojn me i marr per vedi flas ne pergjithsi!
  O TE rujt zoti e ke shum gabim per ate qe shkeruan por ti ke mendimin tend barvo....... lol!
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Jan 07, 2010 8:03 pm

  Yyyyyyyy filloj politika ktu ...
  po ato politikanet shqiptar nuk e dine as vet ca bejn jo ta dime ne aman larg larg o zot prej politikes Mad
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 2:54 am

  Krenare shqiptare shkruajti:Yyyyyyyy filloj politika ktu ...
  po ato politikanet shqiptar nuk e dine as vet ca bejn jo ta dime ne aman larg larg o zot prej politikes Mad
  lol! SHUM DREJT KE....Rrespekte

  Sponsored content

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sat Jun 23, 2018 5:32 am