RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Share

  Sondazh

  A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  [ 10 ]
  77% [77%] 
  [ 1 ]
  8% [8%] 
  [ 2 ]
  15% [15%] 

  Totali i votave: 13
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 4:07 pm

  ....................
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 4:15 pm

  Patjeter qe ne jemi...as qe vihet ne diskutim
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga fabrizio prej Thu Sep 24, 2009 4:21 pm

  po nqs se e vejme?
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 4:25 pm

  fabrizio shkruajti:po nqs se e vejme?
  hahahahaha nqs e vejme do te fitoj une pra
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga fabrizio prej Thu Sep 24, 2009 4:27 pm

  po nqs se nuk fiton ti?
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 4:27 pm

  DO FITOJ UN ATEHERE.......


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 4:28 pm

  fabrizio shkruajti:po nqs se nuk fiton ti?
  kjo eshte e pa diskutueshme mos u lodh kot
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga fabrizio prej Thu Sep 24, 2009 4:35 pm

  e provojme?
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Sep 24, 2009 8:07 pm

  Mendoj se PO


  _________________
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 25, 2009 8:34 pm

  po nqs nuk jemi ne e ardhmja e shqiperise kush do jete tjeter
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Sep 26, 2009 11:55 am

  Sigurisht qe neve jemi e Ardhmja ajo dihet


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  JoJo
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 7

  Vendodhja : Italy

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 19/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Te Degjoj Muzike Te Bukur House, Trance...

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga JoJo prej Fri Nov 20, 2009 10:02 pm

  ABSOLUTISHT PO!!!
  jemi ne te rinjte qe duhet te shohim se cilAt gjera nuk shkojne shume mire me jeten e sotme dhe me ate qe ndodh ne ditet e jetes tone, dhe ne baze te kesaj duhet te korigjojme ato gjera qe nuk jane tamam dhe nuk shkojne mire, edhe keshtu mund te rregullohet dicka..Pastaj pas nesh, do te jete koha e femijeve tane edhe keshtu me radhe ne vijim....besoj qe dicka me ndryshe (ne pozitivisht patjeter) mund te verifikohet....Duhet vetem te shpresojme qe te rinjte ta mendojne te gjithe qe jane e ardhmja dhe qe cdo gje eshte ne doren e tyre.. Very Happy
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga lani prej Fri Nov 20, 2009 10:09 pm

  Jam me te njejtin mendim me parafolsen..... E ardhmja e shqipris jemi ne Rinia Shqiptare..


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  brisilda_lacjanja
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 8

  Piket : 8

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga brisilda_lacjanja prej Fri Nov 20, 2009 10:10 pm

  Edhe un gjithashtu me te njejtin mendim jam...

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga lezhjanja prej Fri Nov 20, 2009 10:11 pm

  E ardhmja e Shqiperis jemi ne.... E gjith kjo eshte ne doren tone....
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 9:19 pm

  NDOSHTA NE MUND TE JEMI E ARDHMJA!!!!!!
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Dec 14, 2009 6:46 pm

  e ardhmja e shqiperis......Jan ato qe jetojn ne shqiperi......Jo ato qe jetojn ne gurbet Razz:P
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga LITI23 prej Tue Dec 15, 2009 3:42 pm

  ????????????????????????????????????????????????????
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Fri Dec 18, 2009 6:26 pm

  Normale ju do te jeni e ardhmja e shqiperis,me trapat ne qeveris..Si per shembull Edvin Rama,Ilir Meta,Sali Berisha,Jezofina Topalli,Fatmir Mediu...Etj
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga lani prej Tue Dec 22, 2009 7:01 pm

  Skemi cte bejme shpresojme se do e bej zoti me mire.... hahaha


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Dec 23, 2009 5:37 pm

  lani shkruajti:Skemi cte bejme shpresojme se do e bej zoti me mire.... hahaha
  O Lano un kam qan domokrat 100% por tani ai sali berisha esht be kokrra e mashtrusit dhe te rrenessssssssssssssss
  avatar
  Bjondi
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 22

  Vendodhja : Itali

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 21/11/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Informatika

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga Bjondi prej Wed Jan 06, 2010 4:41 am

  O Lano un kam qan domokrat 100% por tani ai sali berisha esht be kokrra e mashtrusit dhe te rrenessssssssssssssss[/quote]
  Un do thoja qe e ardhmja Shqiperis sjemi ne per fat te keq por brezi qe do vi mbrapa nesh per derisa 70 % e te rinve shqiptar jan ne kurbet larg familjeve te tyra sbesoj se ne jemi rinija scratch scratch [quote="ViSi"]
  lani shkruajti:Skemi cte bejme shpresojme se do e bej zoti me mire.... hahaha
  Mah jam demokrat por do thoja se saliu e rigjelleroj pak shqiperin se kur ishte nanoja vetem mafjozat delshin ne televizor per me teper skam qa shtoj pastaj pa genjeshtra nuk e shtyhet Laughing
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Jan 06, 2010 6:18 pm

  Bjondi shkruajti:O Lano un kam qan domokrat 100% por tani ai sali berisha esht be kokrra e mashtrusit dhe te rrenessssssssssssssss
  Un do thoja qe e ardhmja Shqiperis sjemi ne per fat te keq por brezi qe do vi mbrapa nesh per derisa 70 % e te rinve shqiptar jan ne kurbet larg familjeve te tyra sbesoj se ne jemi rinija scratch scratch
  ViSi shkruajti:
  lani shkruajti:Skemi cte bejme shpresojme se do e bej zoti me mire.... hahaha
  Mah jam demokrat por do thoja se saliu e rigjelleroj pak shqiperin se kur ishte nanoja vetem mafjozat delshin ne televizor per me teper skam qa shtoj pastaj pa genjeshtra nuk e shtyhet Laughing
  O bjondo po mir kush qohet ma heret te vjedhin....Kur bjen ne dor te kriminelave dhe te genjeshtraveeee Tu mashtruar popullin shqiptar...Vetem ma thuj kush ka vuar dor per lacin e shkret qe Qdo dit shikon Derrat e kryeatri te bashkis luigj isufit......Me kete nuk hyhet ne europ as deri ne banjo nuk mund te shkojm Hyri Maqedonia para nesh.....Ne jemi Me europen......500 anash 1000 vjet mbrapaaaaaaa....
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Jan 06, 2010 6:23 pm

  Diskotohet se fluksi emrigranteve shqiptare jan neper botttt..........Por shqiperia esht vend shum i lodhur nga laskaret e qeveris duke poshteruar tere Popullin shqiptare.....I urrej ato qe e ulin veten para Vendeve te tjerev....Vetem ne jemi me te ulerit e botesssss......Qdo gje behet per pareee....Shikoj ne sekont sportin.......Uefa eUropiane ka dhen udherin se Superiliga shqiptare te mos hyj me ne Champion Leagu.........Sepse Shesin Lojen...Per qfar?
  Se ju vesket lekuuuuu..........
  avatar
  Bjondi
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 22

  Vendodhja : Itali

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 21/11/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Informatika

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga Bjondi prej Wed Jan 06, 2010 6:34 pm

  ViSi shkruajti:
  Bjondi shkruajti:O Lano un kam qan domokrat 100% por tani ai sali berisha esht be kokrra e mashtrusit dhe te rrenessssssssssssssss
  Un do thoja qe e ardhmja Shqiperis sjemi ne per fat te keq por brezi qe do vi mbrapa nesh per derisa 70 % e te rinve shqiptar jan ne kurbet larg familjeve te tyra sbesoj se ne jemi rinija scratch scratch
  ViSi shkruajti:
  lani shkruajti:Skemi cte bejme shpresojme se do e bej zoti me mire.... hahaha
  Mah jam demokrat por do thoja se saliu e rigjelleroj pak shqiperin se kur ishte nanoja vetem mafjozat delshin ne televizor per me teper skam qa shtoj pastaj pa genjeshtra nuk e shtyhet Laughing
  O bjondo po mir kush qohet ma heret te vjedhin....Kur bjen ne dor te kriminelave dhe te genjeshtraveeee Tu mashtruar popullin shqiptar...Vetem ma thuj kush ka vuar dor per lacin e shkret qe Qdo dit shikon Derrat e kryeatri te bashkis luigj isufit......Me kete nuk hyhet ne europ as deri ne banjo nuk mund te shkojm Hyri Maqedonia para nesh.....Ne jemi Me europen......500 anash 1000 vjet mbrapaaaaaaa....
  O shoku po sesht puna qe nuk ven kush dor por puna esht te kryetari jetoj edhe un ne fshat kishim tre vjet te njejtin kryetar demokrat biles edhe nuk vente nje gur ne fshat doli tjetri premtoj ate,e mori vendin edhe u shtru rruga edhe ka be 80% ato qe ka be.Un do thoja se te ardhmet jan sjan shum por jan sa per me vu diqka ne rregull vendin por deshirojn me i marr per vedi flas ne pergjithsi!

  Sponsored content

  Ikonat Re: A jemi ne e ardhmja e shqiperis????

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sat Jun 23, 2018 5:31 am