RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  pyetje....

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat pyetje....

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 3:26 pm

  ketu mund te na pyesni cfare keni te paqarte...
  ose te na kerkoni ndime per ndonje gje ne forumin tuaj........

  ilirjana
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 4

  Vendodhja : gjakov

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 30/11/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : music

  Ikonat Re: pyetje....

  Mesazh nga ilirjana prej Mon Nov 30, 2009 11:12 am

  a e dini nje chat se esht me kamer dhe me mikrofon nese ka munsi dikush me ma kthy pergjigjen Very Happy you faliminderit
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: pyetje....

  Mesazh nga lani prej Mon Nov 30, 2009 9:05 pm

  ilirjana shprehu qarte ju lutem se keshtu nuk te kuptoj fare... faleminderit...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: pyetje....

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Dec 13, 2009 10:46 pm

  po presim??


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  resert
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 76

  Piket : 124

  Vendodhja : albania

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 09/01/2010

  Mosha : 30

  Hobi:: : nothing

  Ikonat Re: pyetje....

  Mesazh nga resert prej Sat Jan 09, 2010 11:58 pm

  chat shqiptar nuk e di nese egziston nje i tille por mund te them te shkarkosh ne pc-ne tuaj camfrog video chat.
  http://www.camfrog.com/
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: pyetje....

  Mesazh nga lani prej Sun Jan 10, 2010 1:37 am

  Flm resert po ne pc tim egziston ky chat sic thua ti...Camfrog


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  resert
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 76

  Piket : 124

  Vendodhja : albania

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 09/01/2010

  Mosha : 30

  Hobi:: : nothing

  Ikonat Re: pyetje....

  Mesazh nga resert prej Sun Jan 10, 2010 11:18 am

  kjo nuk ishte per ty lani,gjithsesi eshte normale qe duhet te dije qe egziston nje chat i tille.Pergjigja ishte per vajzen megjithese nuk e di nese me lejophet te jap pergjigje.bye.
  Opsss edhe nje pyetje.ne lidhje me hacking mund te bejme pyeteje ne kete forum?????
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: pyetje....

  Mesazh nga lani prej Sun Jan 10, 2010 3:57 pm

  Resert, ne lidhje me hackrin mund te beni pyetje dhe them qe mund tju japim pergj por jo te gjithave..ok...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  resert
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 76

  Piket : 124

  Vendodhja : albania

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 09/01/2010

  Mosha : 30

  Hobi:: : nothing

  Ikonat Re: pyetje....

  Mesazh nga resert prej Sun Jan 10, 2010 6:37 pm

  Ok do me interesonte te dija nese ka ndonje menyre per te per te marre pass mesenger.
  Nese dikush eshte i interesuar do ju jap nje menyre shum efikase te pakten ne 90% te rasteve per te vjedhur pass te msn-se
  por kjo funksionon vetem per mesenger+.
  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
  avatar
  resert
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 76

  Piket : 124

  Vendodhja : albania

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 09/01/2010

  Mosha : 30

  Hobi:: : nothing

  Ikonat Re: pyetje....

  Mesazh nga resert prej Sun Jan 10, 2010 8:02 pm

  kam krijuar nje fake login per facebook dhe si mund te bej qe fake logini qe kam krijuar te beje nje lidhje te sakte me fb.Cfare me duhet te bej zoti administrator Basketball

  Sponsored content

  Ikonat Re: pyetje....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Thu Jun 21, 2018 11:14 am