RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  sa % e rinis shqiptare mund te pine cigaren????

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat sa % e rinis shqiptare mund te pine cigaren????

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 3:02 pm

  un per vete mendoj se mbi 70% e rinis shqiptare pine cigare............e mos me sh...
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: sa % e rinis shqiptare mund te pine cigaren????

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Sep 24, 2009 3:06 pm

  une them ate pjesen "mos me shume"
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: sa % e rinis shqiptare mund te pine cigaren????

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 3:11 pm

  Mund te them qe jam dakord me juve
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: sa % e rinis shqiptare mund te pine cigaren????

  Mesazh nga fabrizio prej Thu Sep 24, 2009 4:05 pm

  60%
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: sa % e rinis shqiptare mund te pine cigaren????

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Sep 24, 2009 8:16 pm

  Kam lexuar qe : Shqiptaret shpenzojne 212 milion euro per duhan dhe Shqiperia ka perqindjen me te madhe te konsumatorve te duhanit ne Evrope. Konsumimi i duhanit eshte ne rritje, sidomos per seksin femer, nga mosha 13-15 vjece. Ndersa ne vitet '90, niveli i perdorimit te duhanit ka qene vetem 20%, momentalisht Shqiperia eshte e renditur si vendi i dyte ne Evrope, ne lidhje me nivelin e duhanpirjes.
  Sipas statistikave, mbi 60%e popullsisë shqiptare e pi duhanin. Nga shifrat, 17 përqind janë fëmijë të moshës 13 deri 15 vjeç.


  _________________
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: sa % e rinis shqiptare mund te pine cigaren????

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 25, 2009 6:07 pm

  Shqiperia ka perqindjen me te madhe ne krahasim me popullsine ca ka....por kete perqindje po ta kthejme ne nr e njerezve qe pine duhan eshte shume me e vogel ne krahasim me shtetet e tjera te europes....
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: sa % e rinis shqiptare mund te pine cigaren????

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Sep 26, 2009 11:56 am

  te gjithe te rinjte shqiptare pothuajse e pini duhanin pervec meje kuptohet hhahahaha


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  blerta_lac
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 16

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Ikonat Re: sa % e rinis shqiptare mund te pine cigaren????

  Mesazh nga blerta_lac prej Sun Sep 27, 2009 12:40 pm

  mbi 70%
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: sa % e rinis shqiptare mund te pine cigaren????

  Mesazh nga LITI23 prej Tue Oct 20, 2009 3:44 pm

  NE PAK.....65
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: sa % e rinis shqiptare mund te pine cigaren????

  Mesazh nga Erisa prej Tue Oct 20, 2009 5:27 pm

  nuk e di une per vete nuk e pi
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: sa % e rinis shqiptare mund te pine cigaren????

  Mesazh nga LITI23 prej Wed Oct 21, 2009 3:15 pm

  ste besoj.......
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: sa % e rinis shqiptare mund te pine cigaren????

  Mesazh nga Erisa prej Sun Oct 25, 2009 4:04 pm

  po te duash beso
  avatar
  brisilda_lacjanja
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 8

  Piket : 8

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Ikonat Re: sa % e rinis shqiptare mund te pine cigaren????

  Mesazh nga brisilda_lacjanja prej Fri Nov 20, 2009 4:54 pm

  Sa te duash 99%.... lol!
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: sa % e rinis shqiptare mund te pine cigaren????

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Apr 20, 2010 5:24 pm

  Siper moshe mund te pish duhan jo posht moshe esht krim.........Wink

  tommi
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 9

  Piket : 11

  Vendodhja : greqi

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 10/09/2010

  Hobi:: : turizmi

  Ikonat Re: sa % e rinis shqiptare mund te pine cigaren????

  Mesazh nga tommi prej Wed Sep 22, 2010 11:05 pm

  Une mendoj se 70% edhe pse personalisht nuk me pelqen

  Sponsored content

  Ikonat Re: sa % e rinis shqiptare mund te pine cigaren????

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jul 18, 2018 3:15 pm