RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ??

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ??

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 2:59 pm

  Te gjithe e dine se e ardhmja e nje kombi eshte rinia e saj!!
  po rinia shqiptare mendoni se sot eshte ne gjendje te sjell nje zhvillim ne vend??
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ??

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Sep 24, 2009 3:03 pm

  pjesa me e mire e saj po pjesa tjeter asbsolutisht jo
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ??

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 3:15 pm

  Me ka pelqyer shum kjo tema, bravo Lani
  Un them qe rinia e sotme shqipare eshte me e mire se kurre, jo te gjithe jane te mire, por disa si puna jone qe jemi ketu, keta do e cojne shqiperine perpara...
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ??

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 3:17 pm

  thenx...ne jemi e ardhmja e kti vendi............
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ??

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Sep 26, 2009 11:58 am

  Rinia shqiptare ndodhet ne gjendje ky asnje rini ne bote nuk mund te jete si Rinia shqiptare


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ??

  Mesazh nga LITI23 prej Tue Oct 20, 2009 3:46 pm

  bravooooooooooooo shoku
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ??

  Mesazh nga Erisa prej Tue Oct 20, 2009 5:25 pm

  une mendoj qe eshte cop cop
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ??

  Mesazh nga LITI23 prej Wed Oct 21, 2009 3:07 pm

  JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO asiher

  Ben-UK
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 2

  Vendodhja : Londer

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/01/2010

  Mosha : 35

  Hobi:: : S`ka ndonje hob,te vecante

  Ikonat Re: Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ??

  Mesazh nga Ben-UK prej Sat Jan 16, 2010 9:27 pm

  Shoh qe te gjithe komentuesit kane shkruar qe rinia shqiptare eshte cope me cope. Po atehere you jeni pjese e kesaj rinie, ju mund te beni dicka.
  Po sic e shoh ketu nuk eshte per te diskutuar mbi dicka seriose
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ??

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 18, 2010 4:02 am

  lani shkruajti:Te gjithe e dine se e ardhmja e nje kombi eshte rinia e saj!!
  po rinia shqiptare mendoni se sot eshte ne gjendje te sjell nje zhvillim ne vend??
  o Lano rrespekete per temen e ardhmja shqiperis,jemi te gjith e ardhmeja gjith shqiperi djem dhe vajza..... lol! lol! lol!
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ??

  Mesazh nga ersiljano prej Fri Jan 22, 2010 11:43 pm

  E ARDHMJA JEMI NE AJO DIHET!!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ??

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sat Jan 23, 2010 7:00 pm

  shife shifeeee.....paskeni bere ndryshimee eee.... shume niceee


  _________________
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ??

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon May 31, 2010 12:28 am

  E ARDHMJA E SHQIPERIS, PO SHKON DREJT FUNDIT, SEPSE CDO DIT SHUMICA E TE RINJE SHQIPTAR PO VDESIN NE AKISDENTE TE SHUMTA,SEPSE RRUGET E SHQIPERIS JAN SHUM TE SHKATERRUAR NGA ATO,POR FAJ ASHT QEVERIA QE NUK BAN SHUM PERMIRSIMEM,UNE SE KUPTOJ SI MUND TE HYHET SHQIPERIA NE EUROP SE SHUM VDESIN..... JU LUTEM QYTETAR TE SHQIPERIS, ECNI ME MEND NE KOK SEPSE JETA ASHT SHUM E GJAT EDHE SHUM E SHKURT............
  avatar
  AhgMember
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 11

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/06/2010

  Mosha : 23

  Hobi:: : WebMaster

  Ikonat Re: Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ??

  Mesazh nga AhgMember prej Mon Aug 02, 2010 3:34 pm

  Rinia Shqiptare E Sotmja Ka Shume Te Keqija , Si Psh : Vetevrasjat, Hakmarrja, AksidenteT Qe Dita E DiteS Po SHtohen Akoma Me Shume ! Por Ka Shume Te Mira, Qe SHUMICA E Rinise Qe Mbarojne StudimeT Ne Gjimnaz, Ndjekin Studimet E Tyre Ne Universitet Me Te Nryshme, Duke Kaluar Edhe Jashte ShtetiT Te Tyre ! Pra Duke Studjuar Jashte Shtetit ... Mund Te Themi Se 80 % Eshte Mire Rinia, Ndersa 20 % Eshte Keq !

  Faleminderit ![b]

  tommi
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 9

  Piket : 11

  Vendodhja : greqi

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 10/09/2010

  Hobi:: : turizmi

  Ikonat Re: Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ??

  Mesazh nga tommi prej Wed Sep 22, 2010 10:39 pm

  Kete pyetje i bej edhe une shpesh her vetes?!!!

  arsinoe
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 7

  Vendodhja : wasteland

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 26/09/2010

  Hobi:: : boring

  Ikonat Re: Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ??

  Mesazh nga arsinoe prej Sun Sep 26, 2010 6:25 pm

  pa kulture!!!!!!!!!!!dhe me shume koblex....me vien keq per kete
  me vien keqe per mendimet qe kan shume ne koke Crying or Very sad

  Sponsored content

  Ikonat Re: Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ??

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jul 18, 2018 3:14 pm