RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Per cfare jeni krenar??

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 2:56 pm

  Populli shqiptare gjithmone eshte shquar per krenari, dikur sepse ishim trima te zgjuar etj etj...po sot kur thoni "un jam shqiptar" per cfare ndiheni krenar???
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 2:57 pm

  un per vete jam krenar qe jam shqiptare...........
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Sep 24, 2009 3:00 pm

  e kush eshte ai qe nuk eshte krenar qe eshte shqiptar....te gjithe jemi krenar qe jemi shqiptar.........por gjithashtu edhe lacjan
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 3:24 pm

  eh... ne fakt kemi ndjenjen dhe tendencen ta themi shpesh qe jemi krenare por se per cfare as vete nuk e dime.
  por mund te themi qe jemi krenare qe kemi, nje gjuhe qe nuk e ka asnje vend tjeter,nje guxim qe nuk e ka askush, nje mbeshtetje per njeri-tjetrin qe nuk e ka asnje vend tjeter, dhe nje patriotizem te papare per vendin tone edhe pse eshte ashtu si eshte.
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat ................

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 3:28 pm

  ......JEMI KRENAR QE JEMI SHQIPTAR........
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Sep 24, 2009 3:49 pm

  Pervecse jam krenare qe jam shqiptare jam dhe krenare per personalitetin tim.... lol!


  _________________
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga fabrizio prej Thu Sep 24, 2009 4:05 pm

  fiksu komplet me kete shprehje
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 4:13 pm

  oje oje komplet..........


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Sep 26, 2009 11:57 am

  UNE JAM KRENAR QE JAM SHQIPTARE SI LANI


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sat Sep 26, 2009 12:16 pm

  Kjo qe thoni "jemi krenar qe jemi shqiptar" tregon patriotizem jo se jeni krenar...... dhe me shum ka mbet si shprehje kshu.....


  _________________
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 1:40 pm

  e pra..............
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 5:08 pm

  mos me thuaj pash zotin
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 6:01 pm

  KRENAR PER TE DASHUREN ....HAHAA


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  JoJo
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 7

  Vendodhja : Italy

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 19/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Te Degjoj Muzike Te Bukur House, Trance...

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga JoJo prej Sat Nov 21, 2009 12:29 am

  O sa mire me qen shqiptar o heeeeeeej!!!!!!!!!!!!

  Jam krenare se jam shqiptare sepse kemi shume tradita, jemi patriote, jemi afer njeri-tjetrit dhe jemi shume te dashur me njeri-tjetrin...
  Sepse kemi nje flamur qe nuk e ka kush ne bote!!!!!
  Sepse historia jone eshte shume e bukur, ka shkrimtare dhe leterature njesh besoj...
  Sepse kemi Skenderbeun, ku ka me mire????? Very Happy
  Sepse vendi eshte shume i bukur(edhe pse nuk e kam vizituar te gjithen, po shpresoj ta bej sa me shpejt...)
  Pataj jam krenare qe jam shqiptare sepse jam SHQIPTARE!!!!!!
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga lani prej Sat Nov 21, 2009 12:31 am

  Jam krenar qe jam shqiptare..
  Jam krenar qe jam Lacjan..
  Jam krenar etjer e tjer....
  .


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  brisilda_lacjanja
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 8

  Piket : 8

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga brisilda_lacjanja prej Sat Nov 21, 2009 12:31 am

  Jam krenare se jam femer.... lol!
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Nov 21, 2009 1:28 pm

  lani shkruajti:......JEMI KRENAR QE JEMI SHQIPTAR........
  Jemi keranar qe jemi shqiptar!!! cheers cheers cheers cheers cheers


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 9:16 pm

  JAM KRENARE QE JAM SHQIPTARE
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 6:43 pm

  Jam krenar qe kam gjakun shqipetar......Vellezer dhe motra shqiptar......Jeni me te mirit e kesaj bote......Rrespekteee te gjitheveeeeeeeee
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga Endrra prej Sat May 01, 2010 12:18 am

  Jam krenare qe jam shqiptare dhe per ato qe un personalisht kom arritur

  arsinoe
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 7

  Vendodhja : wasteland

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 26/09/2010

  Hobi:: : boring

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga arsinoe prej Sun Sep 26, 2010 6:42 pm

  lani shkruajti:un per vete jam krenar qe jam shqiptare...........

  pse????? kurr nuk e kuptove kete fiali...krenar qe jam shqiptar...kranari per nje gje qe e ke bere vet...
  ndodhi the line ketu....hahahaahah hey!!!!!!!!!
  BE HUPPY NOT PRIDE

  with love ...listen hear... Wink
  https://www.youtube.com/watch?v=xDgmjL6z2jY

  Sponsored content

  Ikonat Re: Per cfare jeni krenar??

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jul 18, 2018 3:14 pm