RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Bashkpunoni me RiniaShiptare.org....

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Bashkpunoni me RiniaShiptare.org....

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 2:53 pm

  Nese je biznesmen ose nje webmaster qe do te reklamosh biznesin tend ne riniashqiptare.org
  Mjafton qe te kontaktoni ne kete adrese lani-lovin@hotmail.com ose
  ersiljano@live.com


  Edituar për herë të fundit nga lani në Mon Jan 11, 2010 10:14 pm, edituar 1 herë gjithsej
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Bashkpunoni me RiniaShiptare.org....

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 9:43 pm

  Amon lano qfar bisnezi por perdorim edhe neeee....Tere diten forum dhe facebook jemi....Tryryryryryyryryryryryryryryryr
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Bashkpunoni me RiniaShiptare.org....

  Mesazh nga lani prej Mon Jan 11, 2010 9:44 pm

  hahah Shkembim logosh o rrushi si ato qe jane poshte ne portal...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Bashkpunoni me RiniaShiptare.org....

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 9:55 pm

  Ke te drejt o figjur.....Te rujt zoti..........Wink

  Sponsored content

  Ikonat Re: Bashkpunoni me RiniaShiptare.org....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Thu Jun 21, 2018 11:07 am