RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  si mendoni ???

  Share
  avatar
  anila
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 27

  Piket : 31

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Ikonat si mendoni ???

  Mesazh nga anila prej Thu Sep 24, 2009 2:28 pm

  a do ta nxjerrim forumin Rinia Shqiptare nder forumet me te mira?????????
  avatar
  anila
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 27

  Piket : 31

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Ikonat Re: si mendoni ???

  Mesazh nga anila prej Thu Sep 24, 2009 2:28 pm

  un mendoj se poooooooooooooooooooooooooooooooo
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: si mendoni ???

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Sep 24, 2009 2:29 pm

  gjithashtu mendoj se po..............................
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: si mendoni ???

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 4:18 pm

  me vullnetin e mire dhe punen e te gjitheve do te dali forumi me i mire pa diskutim
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat ........................

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 4:25 pm

  Krenare shqiptare shkruajti:me vullnetin e mire dhe punen e te gjitheve
  FORUMI RINIA SHQIPTARE DO HECE ME HAP TE SHPEJT DREJT ZHVIDHIMIT


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: si mendoni ???

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 4:31 pm

  Fjala jote ne vesh te anetareve study
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: si mendoni ???

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 25, 2009 5:53 pm

  amen

  Sponsored content

  Ikonat Re: si mendoni ???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:37 am