RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Fjala qe thoni me shpesh

  Share
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Fjala qe thoni me shpesh

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 1:29 pm

  Shkruani fjalet qe perdorni me shpesh gjate dites.
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Fjala qe thoni me shpesh

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 1:31 pm

  un them : he re...
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Fjala qe thoni me shpesh

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 1:43 pm

  he mo.... ha er....

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: Fjala qe thoni me shpesh

  Mesazh nga lezhjanja prej Thu Sep 24, 2009 2:11 pm

  he mo yllo....
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Fjala qe thoni me shpesh

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Sep 24, 2009 2:21 pm

  o rrushi hare............
  avatar
  elona
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 10

  Piket : 11

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Ikonat Re: Fjala qe thoni me shpesh

  Mesazh nga elona prej Thu Sep 24, 2009 2:23 pm

  ku je mo.....
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Fjala qe thoni me shpesh

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 3:01 pm

  ...ciao
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Fjala qe thoni me shpesh

  Mesazh nga LITI23 prej Fri Sep 25, 2009 3:45 pm

  kuqer.................
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Fjala qe thoni me shpesh

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Fri Sep 25, 2009 4:00 pm

  kuqer barbon/e
  ku je ti o shpert Razz
  pfffffffff


  lol!


  _________________
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Fjala qe thoni me shpesh

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 25, 2009 5:38 pm

  hare ca je tu bo.....................
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Fjala qe thoni me shpesh

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 1:02 pm

  MUTI I ARRATISUR NKA PUSETA\GRUPI NA BASHKOI ERA E CORAPEVE
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Fjala qe thoni me shpesh

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 12:34 pm

  A kupto???
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Fjala qe thoni me shpesh

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Tue Nov 17, 2009 8:21 pm

  a e ve ne pun noj her llogjiken a jo ????????????????????????


  _________________

  Sponsored content

  Ikonat Re: Fjala qe thoni me shpesh

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 5:00 am