RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  C'mendoni per anetarin me siper?

  Share
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat C'mendoni per anetarin me siper?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 1:14 pm

  First topic message reminder :

  ...
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: C'mendoni per anetarin me siper?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Mon Sep 28, 2009 7:13 pm

  Mendoj qe ka te drejte po un nuk kam foto No
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: C'mendoni per anetarin me siper?

  Mesazh nga elton pergjergji prej Mon Sep 28, 2009 7:14 pm

  mendoj qe ajo ka fot por do te rrije anonime
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: C'mendoni per anetarin me siper?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Mon Sep 28, 2009 7:27 pm

  Mendon gjithmone bukur ky Smile
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: C'mendoni per anetarin me siper?

  Mesazh nga elton pergjergji prej Mon Sep 28, 2009 7:30 pm

  kjo mendon qe une mendoj bukur......nuk ishte naj gje qe don shume mend lol!
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: C'mendoni per anetarin me siper?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Tue Sep 29, 2009 9:19 am

  ... te ben per te qeshur
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: C'mendoni per anetarin me siper?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Oct 01, 2009 8:56 pm

  Goc e mire duket Very Happy


  _________________
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: C'mendoni per anetarin me siper?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 12:22 pm

  edhe kjo ketu duket goc sh e mire
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: C'mendoni per anetarin me siper?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Tue Nov 17, 2009 8:35 pm

  e kam dhen nje here mendimin qe kam per te Very Happy


  _________________
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: C'mendoni per anetarin me siper?

  Mesazh nga ersiljano prej Wed Nov 18, 2009 11:23 pm

  kjo eshte femer


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: C'mendoni per anetarin me siper?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Fri Dec 18, 2009 10:28 pm

  Eshte mashkull


  _________________
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: C'mendoni per anetarin me siper?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Dec 22, 2009 6:08 pm

  Me duket kjo goc lacjane nje cik vajz mistreceeeeeeeee
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: C'mendoni per anetarin me siper?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Dec 22, 2009 6:08 pm

  Vajz.....Cun.......Dhe posht jam vettttttttttt
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: C'mendoni per anetarin me siper?

  Mesazh nga lani prej Tue Dec 22, 2009 6:57 pm

  Tani per tani nuk e njof...Por kam respekt se eshte lacjane.. Shpresoj te nifemi...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: C'mendoni per anetarin me siper?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Dec 23, 2009 5:31 pm

  lani shkruajti:Tani per tani nuk e njof...Por kam respekt se eshte lacjane.. Shpresoj te nifemi...
  Si nuk njifemi o nisho para dy vjetesh kam qen ne lac po tani jetoj ne usa lol! lol! lol! rrespekete
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: C'mendoni per anetarin me siper?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Dec 23, 2009 5:32 pm

  Pyet goc lacjane se e kam pas kojshijeee hahahahahhahahaahahhaha

  Sponsored content

  Ikonat Re: C'mendoni per anetarin me siper?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:54 am