RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Nje fjali dedikuar dikujt...

  Share
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Nje fjali dedikuar dikujt...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 12:53 pm

  Thoni nje fjali qe do t'ja dedikonit dikujt.
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Nje fjali dedikuar dikujt...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 1:07 pm

  Per djemte Lacjan:
  Jeni njesha fare Exclamation Exclamation Exclamation
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Nje fjali dedikuar dikujt...

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 1:49 pm

  per gjith rinin shqiptare...
  ju rujt zoti ku do qe jeni....

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: Nje fjali dedikuar dikujt...

  Mesazh nga lezhjanja prej Thu Sep 24, 2009 2:09 pm

  ju dua sh sh te gjithve...........
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Nje fjali dedikuar dikujt...

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Sep 24, 2009 2:26 pm

  vazhdojeni keshtu si e keni nis.......jeeeeeeeeeee
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Nje fjali dedikuar dikujt...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 3:36 pm

  per neve :
  po qe jemi vipa dhe njesha jemi ne, ne e dime po te tjeret nuk e dine...
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Nje fjali dedikuar dikujt...

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Sep 24, 2009 3:46 pm

  per antarat e forumit :
  jeni yje t'gjithhhhh


  _________________
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Nje fjali dedikuar dikujt...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 2:57 pm

  ...TE DUA SHUME
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Nje fjali dedikuar dikujt...

  Mesazh nga LITI23 prej Fri Sep 25, 2009 3:51 pm

  I LOVE SOU MUCH..............HANY
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Nje fjali dedikuar dikujt...

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Oct 01, 2009 9:11 pm

  me mungonnnnnnnnnnnnnnnnnnnn shummmmmmmmm


  _________________
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Nje fjali dedikuar dikujt...

  Mesazh nga lani prej Thu Oct 08, 2009 1:36 am

  Te Duan Shum


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Nje fjali dedikuar dikujt...

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Oct 08, 2009 7:35 pm

  te fala mamit
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Nje fjali dedikuar dikujt...

  Mesazh nga fabrizio prej Thu Oct 08, 2009 10:14 pm

  DO VIJE EDHE NJE DITE QE DO TE SHOH NE ATE POZICION...
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Nje fjali dedikuar dikujt...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 12:13 pm

  Largesia eshte pjese jetes e cila duhet jetuar ...
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Nje fjali dedikuar dikujt...

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Oct 14, 2009 8:20 pm

  ti ma shpifffffffffffffffffffffffffffffffff


  _________________
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Nje fjali dedikuar dikujt...

  Mesazh nga LITI23 prej Thu Oct 15, 2009 7:04 pm

  jeto cdo moment..............................................eshte motoja ime

  Sponsored content

  Ikonat Re: Nje fjali dedikuar dikujt...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:56 am