RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Shprehni ndjenjat me nje foto

  Share
  avatar
  VAJZE E MIRE
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 9

  Piket : 11

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 20/09/2009

  Ikonat Shprehni ndjenjat me nje foto

  Mesazh nga VAJZE E MIRE prej Sun Sep 20, 2009 2:17 pm

  Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat .......................

  Mesazh nga lani prej Mon Sep 21, 2009 3:13 pm

  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Shprehni ndjenjat me nje foto

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Tue Sep 22, 2009 2:57 pm  _________________
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Shprehni ndjenjat me nje foto

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 3:16 pm

  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Shprehni ndjenjat me nje foto

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Fri Sep 25, 2009 4:20 pm  _________________
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Shprehni ndjenjat me nje foto

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 4:40 pm

  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Shprehni ndjenjat me nje foto

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 25, 2009 8:20 pm

  Sleep Sleep Sleep
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Shprehni ndjenjat me nje foto

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Fri Sep 25, 2009 9:33 pm  _________________
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Shprehni ndjenjat me nje foto

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 12:55 pm

  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Shprehni ndjenjat me nje foto

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Oct 14, 2009 8:39 pm  _________________
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Shprehni ndjenjat me nje foto

  Mesazh nga Endrra prej Mon May 03, 2010 6:26 pm

  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

  bledi11
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : grece

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 29/07/2010

  Mosha : 30

  Hobi:: : muzika

  Ikonat Re: Shprehni ndjenjat me nje foto

  Mesazh nga bledi11 prej Thu Jul 29, 2010 1:19 pm

  Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

  Sponsored content

  Ikonat Re: Shprehni ndjenjat me nje foto

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed May 23, 2018 4:18 am