RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Chat me kamera

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Chat me kamera

  Mesazh nga lani prej Mon Sep 07, 2009 2:22 pm

  function do_sc (user, uid, roomVar) {var un = user;var id = uid;var room = roomVar;var roompass = 'hi';$("#cap").html ( "" +"" +"" +"" +"" +"" +"" +"" +"" +"" +"" );}function undo_sc (user, uid, roomVar) {$("#cap").html ( "" );}
  avatar
  deputeti
  Vizitor

  Ikonat mirmrama

  Mesazh nga deputeti prej Mon Mar 01, 2010 1:17 am

  pershendetje si jeni si po kaloni naten klm

   Ora është Sun Apr 22, 2018 3:17 pm