RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Miremengjes/Miredita/Mirembrema/Naten e mire............?

  Share
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Miremengjes/Miredita/Mirembrema/Naten e mire............?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sun Sep 06, 2009 11:48 am

  First topic message reminder :

  Miremgjesiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.................... Very Happy


  _________________
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Miremengjes/Miredita/Mirembrema/Naten e mire............?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Fri Dec 18, 2009 6:16 pm

  Mirmegjesi te gjitheve kendej asht dit,mos ma merrni per tersssssssss.....
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Miremengjes/Miredita/Mirembrema/Naten e mire............?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Fri Dec 18, 2009 10:16 pm

  Mirembrema all


  _________________
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Miremengjes/Miredita/Mirembrema/Naten e mire............?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Dec 21, 2009 6:50 pm

  Mirdita te gjitheveeeeee.......Wink
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Miremengjes/Miredita/Mirembrema/Naten e mire............?

  Mesazh nga lani prej Tue Dec 22, 2009 7:00 pm

  Mirdita for all.....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Miremengjes/Miredita/Mirembrema/Naten e mire............?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Dec 23, 2009 5:30 pm

  Mirdita tanveeeeeeeeee.....
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Miremengjes/Miredita/Mirembrema/Naten e mire............?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sun Dec 27, 2009 4:44 pm

  Miredita all...!!


  _________________
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Miremengjes/Miredita/Mirembrema/Naten e mire............?

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Dec 27, 2009 6:04 pm

  Mirdita te gjitheve!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Yulia
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 14

  Piket : 14

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 21/05/2010

  Hobi:: : skam

  Ikonat Re: Miremengjes/Miredita/Mirembrema/Naten e mire............?

  Mesazh nga Yulia prej Fri May 21, 2010 1:52 am

  naten e mire
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Miremengjes/Miredita/Mirembrema/Naten e mire............?

  Mesazh nga beko prej Fri May 21, 2010 7:34 am

  gjesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  Sponsored content

  Ikonat Re: Miremengjes/Miredita/Mirembrema/Naten e mire............?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jul 18, 2018 3:09 pm