RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Gjej cfare domethenie ka emri jot .......?

  Share
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Gjej cfare domethenie ka emri jot .......?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sat Sep 05, 2009 7:38 pm  _________________
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Gjej cfare domethenie ka emri jot .......?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sat Sep 05, 2009 7:41 pm

  your name means: related to a goat.
  will you have a good life or a bad life? good
  your fate: You will search the world for meaning in your life and you will find nothing.


  lol! lol!


  _________________

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:12 am