RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  pershendetje nga lezha..

  Share

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat pershendetje nga lezha..

  Mesazh nga lezhjanja prej Fri Sep 04, 2009 9:56 pm

  un jam arta nga lezha..me pelqeu sh forumi dhe u rregjistrova..jam 17 vjec.... uroj qe ky forum te behet nder me te miret..
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: pershendetje nga lezha..

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Fri Sep 04, 2009 10:47 pm

  Mire se erdhe Arta uroj tia kalosh sa me mire ktu Very Happy

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: pershendetje nga lezha..

  Mesazh nga lezhjanja prej Fri Sep 04, 2009 10:57 pm

  flm...dhe un shpresoj qe tja kalojme sa me bukur.... nuk e di pse nuk po futem dot ne chat...
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: pershendetje nga lezha..

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Fri Sep 04, 2009 11:01 pm

  provoje se chati po punon normalisht
  mbase ske linj
  po pate linje bej refresh faqes
  ose ku ta di un ...............
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: pershendetje nga lezha..

  Mesazh nga lani prej Fri Sep 04, 2009 11:07 pm

  nqs nuk hapet per momentin bej refreesh faqe nja dy here dhe pastaj do futesh direkt ne chat...te mirpresim atje....
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: pershendetje nga lezha..

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Sep 05, 2009 1:16 pm

  Mirsedhe Arta

  Sponsored content

  Ikonat Re: pershendetje nga lezha..

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue May 22, 2018 6:35 pm