RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Me cilin antar te forumit do donit te pinit kafe ??

  Share
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Me cilin antar te forumit do donit te pinit kafe ??

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Fri Sep 04, 2009 6:31 pm

  First topic message reminder :

  ME CILIN ANTAR/E TE FORUMIT DO TE DONIT TE PINIT KAFE?
  SHPREHNI MENDIMET TUAJA PA TURP
  Very Happy Very Happy Very Happy

  lol! lol! lol! lol! lol!
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Me cilin antar te forumit do donit te pinit kafe ??

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 12:29 am

  me enderrrennnnnnnnnnnnnnnnnnnn
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Me cilin antar te forumit do donit te pinit kafe ??

  Mesazh nga Endrra prej Sun May 09, 2010 1:03 am

  me kete qe i ka ren makines me kok
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Me cilin antar te forumit do donit te pinit kafe ??

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 1:07 am

  mos me mu se kur te bi une tyy.................................
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Me cilin antar te forumit do donit te pinit kafe ??

  Mesazh nga Endrra prej Sun May 09, 2010 1:18 am

  me ty sepse se besoj se behe me me gjith ate te rame qe ke ber hahahah
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Me cilin antar te forumit do donit te pinit kafe ??

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 10:56 am

  ahahhahahaa enddderrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Me cilin antar te forumit do donit te pinit kafe ??

  Mesazh nga Endrra prej Sun May 09, 2010 11:45 am

  me kete lart
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Me cilin antar te forumit do donit te pinit kafe ??

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 11:47 pm

  me paska tradhtu kjo siperr
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Me cilin antar te forumit do donit te pinit kafe ??

  Mesazh nga Endrra prej Mon May 10, 2010 12:02 am

  Rolling Eyes Rolling Eyes
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Me cilin antar te forumit do donit te pinit kafe ??

  Mesazh nga beko prej Mon May 10, 2010 11:15 pm

  e pranovee mos me dredh see ahhaha te dredh edhe une

  Sponsored content

  Ikonat Re: Me cilin antar te forumit do donit te pinit kafe ??

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:23 pm