RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Share
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Fri Sep 04, 2009 6:18 pm

  Ne ditet e sotme interneti eshte ber pjese e panadshme e disa prej njerzve. Normalisht si pasoje e kesaj njerzit duke frekuntuar internetin krijojne lidhje te reja.
  Cili eshte gjykimi juaj per sa i perket kesaj, sa shanse ka qe lidhje te tilla te ken sukses?
  Mendoni se eshte thjesht nje argetim i momentin apo mendoni se mund te lidn nje ndjenje e forte sic eshte dashuria?
  Ju ka ndodhur nje reast i tille? Nese po si ka perfunduar?
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Fri Sep 04, 2009 6:18 pm

  UN PER VETE NUK BESOJ NE KETO LLOJ DASHURIE PASI SOT ESHT SHUM E VESHTIR TI BESOSH PERSONIT QE KE PRAN....

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga lezhjanja prej Fri Sep 04, 2009 9:57 pm

  dashuris me ane te internetit as nuk behet fjale ti besosh... jane thjesht budalleqe adoleshente....
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat me kan treguar dikur nje histori per kete situat po se mbaj mend mire...

  Mesazh nga fabrizio prej Sat Sep 05, 2009 2:17 am

  qe nje djal dhe nje vajze ishin njohur ne net edhe u zinim perhere me njeri tjetrin.duke folur dita dites e lan te dilnin per kafe.u njofton me njani tjetrin e pelqyen njeri tjetrin...ku do ti me kalimin e kohes ato na u fejuan... avash avash ben caktuan diten e dasmes dhe u martuan.sot e kesaj dite ato zihen me njei tjetrin se kush te ulet i pari ne pc
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Sep 05, 2009 1:28 pm

  Dashurohen në chat, zbulojnë se janë burrë e grua
  Dashurohen me njëri-tjetrin në internet. Ai dhe ajo “takohen” në chat dhe pasi shkëmbejnë disa fjalë, futen menjëherë në kofidencë dhe kalojnë orë e orë duke folur për martesën e secilit. Të dy i quajnë martesat e tyre të mërzitshme e mbase edhe të dështuara. Virtualisht ajo është “Ëmbëlsira”, kurse ai quhet “Princi i kënaqësisë”. Pas shumë “takimeve” e fjalëve të ëmbla në internet, ata të dy vendosin përfundimisht takimin e vërtetë, të shumëpritur. Por... magjia e chat-it përfundon në takimin real, kur kuptojnë se janë burrë dhe grua. Nuk është drama e një filmi, por ngjarja e vërtetë që i ka ndodhur një çifti nga Zenica, qytet i Bosnjës qendrore. Sana Klariks, e quajtur “Ëmbëlsira” dhe bashkëshorti i saj Adnan, i quajtur “Princi i kënaqësisë”, tani janë duke u divorcuar, sepse e akuzojnë njëri-tjetrin për mungesë besnikërie e për tradhti bashkëshortore. Lajmi është bërë i ditur nga britanikja “Daily Telegraf”. Për më tepër, Sana, 27 vjeçe, pothuajse e tmerruar nga ajo që ka ndodhur, thotë që në chat çdo gjë ishte aq fantastike. “Jam dashururar papritur. Ishte mahnitëse”. Ndërsa Adnani, 32 vjeç, thotë: “Akoma nuk mund ta besoj se Ëmbëlsira, që ka shkruar gjëra të mrekullueshme, është në të vërtetë e njëjta grua e cila është martuar me mua dhe që, në shumë vjet martesë, nuk më ka thënë kurrë një fjalë të këndshme”.
  avatar
  mandela
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 3

  Piket : 3

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/09/2009

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga mandela prej Sat Sep 05, 2009 4:21 pm

  te them te drejten un kam njohur nje djal ne net por qe pasi folem per shum gjera rastisi qe kishim shum shok te perbashket e pelqeyem nj-tj nga fotot u pam ne webcam etj etj edhe nje dit u takuam edhe tani kemi 3 muaj bashke Very Happy
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat jo mi jo ?

  Mesazh nga fabrizio prej Tue Sep 08, 2009 3:27 pm

  mandela shkruajti:te them te drejten un kam njohur nje djal ne net por qe pasi folem per shum gjera rastisi qe kishim shum shok te perbashket e pelqeyem nj-tj nga fotot u pam ne webcam etj etj edhe nje dit u takuam edhe tani kemi 3 muaj bashke Very Happy
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Sep 08, 2009 6:48 pm

  Ou shume mire Mandela pra ja qe dashuria ne internet egziston
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Sep 23, 2009 2:29 pm

  Dashuria lind nga dicka, mendoj qe dhe interneti MUND te jete nje rruge qe te qon ne dashuri.
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga fabrizio prej Thu Sep 24, 2009 4:04 pm

  seriozisht e ke ti apo me gjith mend???????
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 4:12 pm

  seriozisht dhe me gjith mend, nuk beson ti?
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga fabrizio prej Thu Sep 24, 2009 4:19 pm

  jo.do thush ti jaaaaaaaa.po prap sbesoj
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 4:23 pm

  po mir or mos beso per vete e ke lol!
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga fabrizio prej Thu Sep 24, 2009 4:25 pm

  hahah e mire.te besoj por desha me provu dicka
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 4:27 pm

  fabrizio shkruajti:hahah e mire.te besoj por desha me provu dicka
  hahaha jooooo re paske bo dhe provokime ti re ...e si te doli rezultati
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 4:28 pm

  NEGATIV ,MA MER MENDJA.......


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga fabrizio prej Thu Sep 24, 2009 4:31 pm

  snuk.
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Sep 30, 2009 8:05 pm

  ca jan kto postime komplet jasht teme....


  _________________
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga fabrizio prej Wed Sep 30, 2009 11:16 pm

  kam qejfin tim dhe spyes asnjeri nga bleona...
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 1:02 pm

  lidhjet qe lindin ne internet perfundojne ne internet
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga LITI23 prej Thu Oct 15, 2009 7:07 pm

  eshte e rrale po fiksim edhe mundet

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga lezhjanja prej Fri Oct 23, 2009 9:15 pm

  jo si besoj aspak dashuris me internet....
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 3:17 am

  Ne disa raste dashuria esht,ber e interneti..........Shum e nderlekuar,jet ose vdekje.....50% BESOJ 50% SBESOJ.....

  Ben-UK
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 2

  Vendodhja : Londer

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/01/2010

  Mosha : 35

  Hobi:: : S`ka ndonje hob,te vecante

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga Ben-UK prej Sat Jan 16, 2010 8:43 pm

  Persa i perket njohjes ne internet nuk e besoja, dhe prape eshte e pabesueshme.Por filimisht qe ti besosh ne dickaje apo dikujt, ti je ai qe mund ta beje kete gje te besueshme. Nese tregohesh i sinqerte , ben dhe personin tjeter te jete i sinqerte. Keshtu qe duke njohur njeri tjetrin nga larg si fillim, jep mundesine te mos biesh pre e menjehershme.
  Une po perjetoj nje dashuri te lindur nga interneti,por nuk e kam shfaqur ende pasi njerezit rreth meje do te me gjykonin negativisht me ate mendimin e tyre.

  Julian Hoxha
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 26/01/2010

  Mosha : 36

  Hobi:: : sporti

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga Julian Hoxha prej Tue Jan 26, 2010 7:17 pm

  ♣️GoC LaCjAnE♣️ shkruajti:Ne ditet e sotme interneti eshte ber pjese e panadshme e disa prej njerzve. Normalisht si pasoje e kesaj njerzit duke frekuntuar internetin krijojne lidhje te reja.
  Cili eshte gjykimi juaj per sa i perket kesaj, sa shanse ka qe lidhje te tilla te ken sukses?
  Mendoni se eshte thjesht nje argetim i momentin apo mendoni se mund te lidn nje ndjenje e forte sic eshte dashuria?
  Ju ka ndodhur nje reast i tille? Nese po si ka perfunduar?

  . Un mendoj qe ne fillimet e saj eshte nje argetim...por me kalimin e kohes nese dy persona bisedojne dhe jane te sinqerte ne ato qe i thone njeri tjetrit, mund edhe te lindi nje ndienje dashurie.
  . Me ka ndodhur te njehem ne chat, nuk ka perfunduar ne nje dashuri te vertete sepse personi ne fjale nuk me kishte thene gjerat ashtu sic ishin ne te vertete.

  Sponsored content

  Ikonat Re: A i besoni dashurise qe lind ne lidhje interneti?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:08 pm