RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Windows Vista Home Basic

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Windows Vista Home Basic

  Mesazh nga lani prej Fri Sep 04, 2009 2:34 pm  Info:
  The file(s) contain a .iso image file of the original disc.
  No changes have been made to the O/S.
  There are no added applications, it is just Windows Vista Home Basic without any extras.
  This edition is great for:-
  1. Who doesn't want the extra function which slow up the PC
  2. PC that cannot run all the features of Windows Vista Ultimate.

  This Image Is Bootable when burnt to a DVD.

  Here are some basic System Requirements, just to be sure that your PC can run this edition of Windows Vista.

  1 GHz 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor
  512 MB of system memory
  20 GB hard drive with at least 15 GB of available space
  Support for DirectX 9 graphics and 32 MB of graphics memory
  DVD-ROM drive
  Audio Output

  Size: 2.6Gb on disk.


  Download:
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part01.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part02.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part03.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part04.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part05.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part06.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part07.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part08.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part09.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part10.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part11.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part12.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part13.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part14.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part15.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part16.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part17.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part18.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part19.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part20.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part21.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part22.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part23.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part24.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part25.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part26.rar
  rapidshare.com Vista_Home_Basic_Untouched.part27.rar
  rapidshare.com serial.TXT  Supports:

  Windows Vista Home Basic
  Windows Vista Home Premium
  Windows Vista Business
  Windows Vista Ultimate
  Windows Vista Enterprise (Use the NO LOGO button).

  If you use the NO LOGO button, Vista will be activate with ASUS emulation
  without OEM LOGOS, also, this button active Windows Vista Enterprise.

  Click in one Brand button, wait the confirmation message and reboot;
  You can view the Vista activation status if clicking in GENUINE logo

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:09 pm