RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  YoutubeGet 4.8

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat YoutubeGet 4.8

  Mesazh nga lani prej Fri Sep 04, 2009 2:32 pm

  YoutubeGet is an all-in-one software designed to make quick and easy work to download Youtube videos and convert them. Offering a multitude of methods to acquire the video, this application has all the power you need while still remaining small and easy to use. After downloading videos it will auto convert FLV files to MP4, 3GP, AVI, WMV, MOV etc. Soon, you can see youtube videos on your MP4 or Cell phone.

  YoutubeGet Benefits & Features:
  * Download Youtube Videos to Cell Phone
  * YoutubeGet will auto convert Youtube Videos to 3GP Cell Phone Format, then you can see all youtube videos on your Cell Phone!
  * Download Youtube Videos to iPod
  * You can download youtube videos and save them as iPod MOV or MP4 format, and play them anywhere!
  * Download Youtube Videos to PSP
  * After playing games on your PSP, would you like to see some cool videos? YoutubeGet will download youtube videos and save them as PSP format!
  * Download Youtube Videos and Burn to a CD/DVD
  * Download youtube videos and save as AVI or WMV. It is much easier to burn these funny videos to a CD/DVD by this two formats.
  * Clipboard Monitor Helps You to Download Youtube Videos Much Easier
  * YoutubeGet monitors your Clipboard all the time. when you are copying a Youtube Video URL, immediately the Add New Download window will auto pop up.
  * FLV Converter (Free in YoutubeGet V4 Suite)
  * You can convert your local FLV files to AVI, WMV, MOV, 3GP, MP4 etc by YoutubeGet FLV Converter for FREE! You Save $29.95 !
  * Youtube Browser
  * Search Youtube Videos and Preview them before downloading. When you want to download them you just one-click on Download Now Button.


  Click:
  http://www.youtubeget.com

  Download:
  rapidshare.com YtGet48_lipripr.rar

   Ora është Wed May 23, 2018 3:57 am