RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Magix musik maker

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Magix musik maker

  Mesazh nga lani prej Fri Sep 04, 2009 2:31 pm

  Magix Music Maker 14 - Producer Music Maker 14 Producer Edition Download version
  Top features
  MAGIX Music Maker 14 Producer Edition offers advanced algorithms and with its highly-developed studio functions is a convincing tool for those who want more: complete mastering, 5.1 Surround mixing, effect automations, Revolta 2 the virtual-analog flagship, amp simulation, music editor for detailed audio editing with up to 48 kHz, 96 tracks, expanded video editing and more!
  Discover the advantages of the Producer Edition for producing your own songs, beats and soundtracks.
  Additionally new in the Producer Edition: Live Performer & Elastic Audio, over 3,500 current sounds & new instruments, all upgradeable via VST and DirectX.
  Program interface
  To top
  Start your music projects
  Start your music projects
  The Arranger is the heart of MAGIX Music Maker 14 Producer Edition. Combine your sounds, loops and MIDI data on more than 96 tracks to complete your song!
  Plus, internationally successful star producers have gathered together an enormous, exclusive sound archive: Over 3,500 current sounds form an especially high quality and unbelievably diverse launch pad for your projects, either to help you get started or to complete your existing sample archive.
  Listen to demo songs

  Download Magix Music Maker 14 - Producer
  Code: Select all
  rapidshare.com batoriMM14.rar

   Ora është Sun Apr 22, 2018 3:01 pm