RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Video Convert Master 8.0.10.26

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Video Convert Master 8.0.10.26

  Mesazh nga lani prej Fri Sep 04, 2009 2:28 pm

  Video Convert Master mund të konvertohet, të ndara dhe të shkrihej video formate të ndryshme të tilla si AVI, MPEG, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VCD, DVD, SVCD, RMVB, RM, WMV, mov, divx etj

  Ajo është një shtëpi video software, për të realizuar kërkesat e depozitimin në PC në shtëpi apo të shikoni teatër. Ajo është e pajtueshme me Neron në krijimin VCD, DVD, SVCD.


  rapidshare.com VideoConvert_Master_8.0.10.26.rar

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:06 am