RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Lexo para se te postosh !!!

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Lexo para se te postosh !!!

  Mesazh nga lani prej Fri Sep 04, 2009 2:16 pm

  Rregullat per ndihmë të programave dhe ndihmë per PC-n tuaj !

  1. Formulojeni / pytjen / kerkesen /prezentimin / mire , jo vetem "Kam Problem".
  2. Asesi te mos shkruhet vetem "Thnx per qet postim" ,vetem ne rast se e keni provuar (ate trik apo cfardoqoft) mundeni te pergjigjeni se : a ka funksionuar a jo ose eksperiencen e juaj ne ate gje.
  3. Rrini ne tem , dhe diskutoni/debatoni rreth asaj ceshtjes qe behet fjal, nqofse deshironi te debationi dicka tjeter ka Rubrika tjera dhe keni mundesin sa te deshironi te hapni tema.

  Ata qe e thejn rregulloren mbi 3 her , verejtja kalon tek admin.

  boot-screen1
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 128

  Piket : 204

  Vendodhja : Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/04/2010

  Hobi:: : Hacking

  Ikonat Re: Lexo para se te postosh !!!

  Mesazh nga boot-screen1 prej Mon Apr 12, 2010 7:44 pm

  bone tem Nxitese

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:10 pm