RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  A mendoni se matura 2009-2010 eshte e mire?!

  Share

  Lacjonsia
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 3

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat A mendoni se matura 2009-2010 eshte e mire?!

  Mesazh nga Lacjonsia prej Fri Sep 04, 2009 1:52 pm

  Nje pershendetje per te gjithe maturantet e sivjetshem Lacjane, dhe le te mblidhemi te gjithe ne ket forum .Pershendes maturen IV.1 jemiii me te miret......... yeahhhhhhh!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: A mendoni se matura 2009-2010 eshte e mire?!

  Mesazh nga lani prej Fri Sep 04, 2009 2:08 pm

  JENE ME TE VERTETE TE MIRE SI MATURE..PO DO JEMI NE ME TE MIRET MATURA 2007-2011
  avatar
  ilpadrino
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 61

  Piket : 176

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 21/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: A mendoni se matura 2009-2010 eshte e mire?!

  Mesazh nga ilpadrino prej Thu Jan 28, 2010 7:31 pm

  lani shkruajti:JENE ME TE VERTETE TE MIRE SI MATURE..PO DO JEMI NE ME TE MIRET MATURA 2007-2011
  O lano me duhet te them se e ke gabim sepse NE jemi matura me gjigande.......

  Sponsored content

  Ikonat Re: A mendoni se matura 2009-2010 eshte e mire?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sun Apr 22, 2018 3:09 pm