RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Kulmi i kulmeve

  Share
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Kulmi i kulmeve

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Sep 03, 2009 1:11 am

  Kulmi ne futboll?
  Te luash vetem dhe te marresh karton te kuq!

  Kulmi i termetit??
  Te hypesh me ashensor dhe te zbresesh me apartamentin!

  Kulmi i gudulisjes??..
  Te gudulises llampen dhe te qeshin punojsit e
  centralit!

  Kulmi i patologjive?
  Ti thote memeci shurdhit qe qorri po i shikon

  Kulmi i xhelozise ?
  Te behesh xheloz per diellin qe “ngroh” gruan!

  Kulmi i thatesires?
  Te beje lopa qumesht pluhur...!

  Kulmi i kurnacise??..
  Te lash letren higjenike pasi pastron b... dhe ta vesh
  te thahet

  Kulmi i verbimit?
  Ta shohi nje i verber, vdekjen me sy!

  Kulmi i budallallekut?
  Te besh si budalla dhe te mbetesh ashtu.

  Kulmi i atletizmit?
  Te vraposh i vetem ne nje piste dhe te dalesh ne vend
  te dyte!

  Kulmi i racizmit?
  Te pish whiskey Black&White me gota te ndryshme!

  Kulmi i absurditetit:
  Te kerkosh nga vrima e celesit ne nje dhome te erret,
  me syze dielli, nje zezak qe nuk eshte fare aty!

  Kulmi hajdutllekut?
  Kur nuk di ca me vjedh!

  Kulmi i korrupsionit:
  Me ia mbush zorren mire e mire me buke gjelit, e me
  prit qe ky te bej me shume se tre veze ne dite...!!!

  Kulmi i pastertise :
  Te beje peshku dush!

  Kulmi i vdekjes:
  Qe atentatoret te te ngaterrojne me personin e vertete
  qe duhet te vrasin!

  Kulmi i presionit:
  T'i frysh nje dashi ne b... derisa ti drejtohen briret


  Kulmi i teknologjise:
  Te largosh nje mushkonje nga kompjuteri me maus!

  Kulmi i lakmise:
  Te hash grushta e te mos ngopesh.

  Kulmi i besnikerise;
  Te mos e tradhetosh dashnoren as me gruan!

  Kulmi i fuqise bindese:
  Burri te binde gruan qe te gjitha pelicet te
  shendoshin.

  Kulmi i ekzagjerimit:
  Nje milingone te pretendoje qe i ka hyre pluhur ne sy
  Kulmi i nuhatjes:
  Kur ne telefon i ndien eren e gojes bashkbiseduesit.


  Kulmi i shpreses:
  Duke te ngrene ujku, e ti shpreson se je ne enderr.

  Kulmi i emigracionit:
  Te nisesh me not per ne Itali dhe te perfundosh ne
  brigjet e Afrikes.

  Kulmi per emigrantet Shqiptar ne Kine:
  Te arrestojne nje cift shqiptar per mbipopullimin e
  lagjes, 9 muaj pasi kane marre nje shtepi me qira.

  Kulmi i durimit :
  Te merresh vesh me policin!

  Kulmi i xhentileses :
  T'ia veshesh shtylles elektrike me koke dhe t'i
  kerkosh falje!

  KULMI I KULMEVE???....
  Si pate durim ti lexoje te gjitha!

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:08 am