RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Dashuria Është... Ndjenjë Apo Sëmundje?

  Share

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: Dashuria Është... Ndjenjë Apo Sëmundje?

  Mesazh nga lezhjanja prej Fri Sep 04, 2009 9:59 pm

  First topic message reminder :

  dashuria per mua eshte nje djenje sh sh sh e madhe qe nuk mund ta pershkruash dot me fjale.......
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Dashuria Është... Ndjenjë Apo Sëmundje?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Oct 14, 2009 8:32 pm

  Dashuriaaaaaa? pfffffff.... nuk ekziston per mendimin tim


  _________________
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Dashuria Është... Ndjenjë Apo Sëmundje?

  Mesazh nga LITI23 prej Thu Oct 15, 2009 7:02 pm

  se nuk e ke provuar................apo .......po...
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Dashuria Është... Ndjenjë Apo Sëmundje?

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 9:09 pm

  DASHURIA ESHTE NDJENJ E CILA TE SEMUR!!
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Dashuria Është... Ndjenjë Apo Sëmundje?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 3:15 am

  Dashuriaaaaa Esht Semudjen....Hidherim dashuri kujtes,vdekje........

  Sponsored content

  Ikonat Re: Dashuria Është... Ndjenjë Apo Sëmundje?

  Mesazh nga Sponsored content

   Similar topics

   -

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:14 pm