RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ç'eshte adoleshenca .......?

  Share
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Ç'eshte adoleshenca .......?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Sep 03, 2009 1:02 am

  nje pjese e anetareve jane ne adoleshence e pjesa tjeter e kane kaluar...juve qe jeni i cik me te medhenj kthehuni i cik ne kohe mbrapa e kujtoni c`eshte adoleshenca,gjthsh dhe ju adoleshtente.....si e konceptoni ju cfare eshte per ju adoleshenca???
  po e filloj un e para qe tju jap nje shembull:
  adoleshenca eshte:
  -ankthi i madh qe te kap prej ditesh, agonia e te mbeturit krejt vetem, ikja e papritur e oreksit, te parit cdo gje bardhezi, ndjesia se ste behet vone per asgje ne bote dhe se jeta jote eshte rrokullisur ne nje cast....ke rren ne dashuri
  -parimi yt per shen valentin pa dhurat ska puthje
  -premtimi yt virtual se cdo dite eshte dita e fundit qe ti thua genjeshtra
  Adoleshenca eshte parathenia e jetes.......
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Ç'eshte adoleshenca .......?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Sep 03, 2009 1:05 am

  Kam degjuar shpesh qe te rriturit thone : ADOLESHENCA MOSHA E GOMARLLEKUT
  UN MENDOJ SE ..adoleshanca eshte stina me e bukur e jetes ku shperthjme ne nga dashuria
  dhe behemi skllave te pasqyres...... Very Happy

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: Ç'eshte adoleshenca .......?

  Mesazh nga lezhjanja prej Fri Sep 04, 2009 10:10 pm

  ADOLESHENCA ESHTE NJE NGA STINET ME TE BUKURA POR DHE NJE NGA STINET ME TE RREZIKSHME..........
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Ç'eshte adoleshenca .......?

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 04, 2009 11:31 pm

  Adoleshenca eshte ''gjeja'' me e bukur qe mund ti ndodhe nje njeriu nga lindja deri ne vdekje............
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Ç'eshte adoleshenca .......?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Sep 23, 2009 5:06 pm

  Ketu ju shtrengoj doren, jam dakord me juve.
  Adoleshenca eshte pjesa me e bukur dhe me delikate e jetes, dhe qe perjetohet vetem nje here ne jete, keshtu qe duhet jetuar ne maximum dhe me shum mencuri... Wink

  Sponsored content

  Ikonat Re: Ç'eshte adoleshenca .......?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 5:03 am