RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Fraza puthjesh...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Fraza puthjesh...

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 03, 2009 12:34 am

  Deshirova te te puth po ti s'me lejove... te dua me shpirt po ti dashurin time nuk e pranove


  Veç ty puthjet ti kam dhuru kurr zemren sta kam lendu.. veç dashuri te kam dhuru.. sa shpejt zemer me ke harru.. zemren vall kujt ja dhurove... pse timen e lendove... për dashurin ton fare smendove.. krejt kollaj ti e harrove...
  nese e lexon me ke borgj një puthje... nese e kthen me ke borxh një natë... nese nuk e kthen mi ke borgj të dyjat...

  Puthja është e lehte fare s'te mundon por ki kujdes se kujt ja dhuron..
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Fraza puthjesh...

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 03, 2009 12:36 am

  një puthje është me e lehte ta dhurosh.... se sa ta harosh...
  Te puthe pak buzet e tua se mbase ka mbet pak helem për mua...
  Me puth,me thuaj te dua.. se vetem ti je për mua.. me puth.. me thuaj te interesoj... se vetem ty te dashuroj... me puth... me jep dashuri... ate dashuri qe e dua vetem nga ti...
  Femres i kujtohet puthja e pare, burrit nuk i kujtohet as e fundit...

   Ora është Sun Apr 22, 2018 3:15 pm